1. .
  güzel olan kızlardır. her kesim tarafından onaylanmıştır güzellikleri.
  3 -1 ... bidasi kerim
 2. .
  genelde sarışın olan kızlardır. kırmızı ağırlıklı giyinerek gerçek galatasaraylı imajı vermeye çalışan hatunlardır. sarışın olmaları galatasaylı olmalarının nedenini açıklıyor sanırım.
  1 -2 ... frekans
 3. .
  tesadüf müdür bilinmez ama tribüne gidenlerinin güzellik ortalaması çok iyi olan kızlardır. salak salak tezahürat da etmezler. küfür etmezler ama bipsiz kısımlara katılırlar ve fenerli tribün kızları gibi takımlarına bağlı kızlardır.
  1 ... fidelcastro
 4. .
  takımımın utanç kaynakları. gerçekten cimbom'a gönül vermiş olanları tenzih ederim ama lüks yerlerde üzerlerinde galatasaray formasıyla dolaşan çakma sarışın, tiki kızlar görürseniz, bunlar genelde futboldan hiçbir şey çakmayan ve "uefa kupası" ile kandırılarak galatasaray camiasına kazandırılmış "sahte" taraftarlardır. kadroyu say desen "arda" derler ve kalırlar. galatasaray'ın tarihinden unutulmaz bir maç söyle desen kitlenip kalırlar, gördüm biliyorum. galatasaray her zaman yüksek seviyede futbol birikimine sahip insanların camiasıdır, böyle tiplere yer yoktur. bunların bir başka adı da "2000 sonrası galatasaraylıları"dır.
  1 -1 ... pulemjot kalashnikova
 5. .
  nazarımda heppisi cok güzeldir. heppisi adriyana lima'dır, heppsi candır canandır.
  2 ... nametai