1. .
  bugün fenerbahçe, 10 dakikada 2 gol yiyince bayram eden sokaklarda kutlamalara çıkan pasif, büzülmüş taraftar topluluğunun şu anda yaptıklarıdır. ben iddia etmiyorum. sol frame bunu gösteriyor.

  bizde gidip mal gibi bu adamlara insanlık yapıyoruz işte. (bkz: galatasaray ı avrupa da desteklemek)
  2 -8 ... parmakkaldirancocuk
 2. .
  sokaklara çıkan pasif, büzülmüş taraftar toluluğu diye,gözlem belirtip, daha sonrasında ben söylemiyorum sol frame yazıyor şeklinde açıklama ile beni güldürmüştür, sokakta bir insanı görmek ile sol frame de yazı okumak farklı şeyler!
  2 -1 ... battaniyeli gazi
 3. .
  içinde souness'in bayrağı olduğundan kına yakamayan taraftar yakarışıdır.
  -1 ... evliya celebi
 4. .
  ulan aykuta sövenlerin tamamı fenerli be ne kınası..
  3 -1 ... paul sahilleri
 5. .
  dün akşam mençıstırımız şöyle gömdü böyle çaktı konseptinde konuşan bazı melislerin zoruna giden olay.
  2 ... taharetmuslugu
 6. .
  http://i297.photobucket.c...ayiri/fransizyunanpi8.jpg
  -1 ... tahin ile pekmez
 7. .
  (bkz: galatasaraylıların 1 0 lık yenilgiye sevinmesi)

  Kendi yaptıklarına bakmayan taraftar grubunun bok atması. çuvaldızınızı önce kendinize batırın sonra iğneyi, enjektörü, ipliği başkalarına batırın amk. bak bakalım yukarıdaki başlığa sonra orada benim yazdıklarıma avrupa maçlarında formadaki ay yıldızı görmeyen kör gözlere toptan lanet olsun.

  (#16930173)
  --spoiler--
  katılamadığım bazı kendini türk zanneden arkadaşların maça bakış açısını göstermiştir. aslında bir galatasaraylı olarak tam anlamıyla sevinemedim. sadece türk olduğu için takımın avrupalılar karşısında iyi oynamasına sevinebildiği ama puan ya da puanlar çıkaramadı için üzüldüğü bir maç olmuştur. burada tek sevinilebilecek nokta ileriye dönük güzel sinyallerdir.

  ha ayrıca avrupa platformunda sarı kırmızıyı görüp üstündeki türk bayrağı amblemini göremeyen kör gözlü ve kalbini siktiim yavşakları göz önüne sermeyi sağlayan maç. madem oyunun kuralı böyle biz de böyle oynayalım kuralını bilerek.

  noldu lan dürzüler 6-0 ile şampiyonlar ligine sizin man. utd. hezimetiniz gibi başlamadık diye mi alındınız? ya da burada maçı bıraktınız da inşallah fark yer diye bildiğiniz tüm duaları okudunuz mu? sikiiiim ama herhangi bir şehit cenazesi olduğunda hepiniz bordo klavyeli olursunuz. noldu bunla onun ne alakası var hamınaıaa goyim ya diyen ergenleri duyuyor gibiyim. sendeki milli duygular var ya onları köpekler yemiş haberin yok ciğerim.
  --spoiler--
  -1 ... hunharca
 8. .
  hastayım fener taraftarına. kör sikini beller gibi tuttunuz aykut kocaman ı, yıllardır elinize veriyor kocaman kocaman, sonra da gs ye bok atıyorsunuz. o kınayı aykut kocaman sizin götünüze yakıyor farkında değilsiniz. bizim sevindiğimiz sizin yenilmeniz ya da ezilmeniz değil, her ezik maçınızdan sonra kocamanın istifa etmeyişidir. zira o başınızda oldukça daha çok döşerler size içerde dışarda.
  1 -1 ... mataban
 9. .
  bir galatasaraylı olarak yapmadığım ve tasvip etmediğim olaydır.

  En büyük hayallerimden biri de gs-fb şampiyonlar ligi finalini görebilmek. Gerçek olursa da gs'nin kupayı almasını isterim, o başka.
  ... bitlibitirim
 10. .
  dün geceki manchester maçından sonra göbek atan fenerlilere ne demeli ??
  -1 ... sempatikdana