1. 1.
  galatasaraylıların 2011 sezonunu unutması

  lig bittiğinde 8. sırada bulunan, fenerbahçe'den tam tamına 36, evet yanlış görmediniz 36 puan fark yiyen, ligi -5 averajla kapatan, 34 maçta 41 gibi vasat gol sayısına ancak ulaşan (neredeyse maç başına 1 gol), ve tt arena'nın ilk derbisinde fenerbahçe'ye domalanların, o sezonu unutması durumudur. unutmayın ki, fenerbahçe düştüğü yerden kalkmasını da bilir.
  8 -15 ... aslolan fenerbahce dir
 2. 2.
  hayaller paris gerçekler eminönü dedirtir.
  ... saplanti
 3. 3.
  o 36 fark şikeli mi şikesiz mi?
  16 -7 ... masklavi
 4. 4.
  Bu yıl da Fenerbahçe için öyle olabilme ihtimali yüksektir.
  3 ... onnuke
 5. 5.
  şikeli mi şikesiz mi diye sorulmuş puan farkıdır. şikeli farktır. mesela o sezon galatasaray ligin ilk yarısında kadıköyde bizimle berabere kalırken yarışın kızıştığı 2.devre kendi evinde fenerbahçeye 1-2 lik skor ile "yatmıştır" beşiktaş da aynı şekilde kadıköyde berabere kalıp 2.devre kendi sahasında 2-4 lük skorla maçı fenerbahçeye satmıştır. allah ın bir hikmeti olarak hala kupa kupa diye sayıklayan ts ligin 2.yarısında yani yarışın kızıştığı asıl dönemde kadıköyde orta sahayı geçemeden 2-0 lık skorla maçı sattı bize. zaten o 2-0 yüzünden şampiyonluğu kaybettiler. o maçta kaleye şut atabilseler ve 2-1 olsa veya yenilmeseler şampiyon onlar oluyordu.

  şimdi gs li bjk li ve ts li arkadaşlar söylesin ; kaça sattınız o sezon maçları ? kaç para ise söyleyin tarife açsınlar aynısından.
  7 -8 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış. ligden düşüyorsunuz amk. bize laf yetiştireceğinize işinize bakın.
  7 -5 ... no god no master
 7. 7.
  Bu sezon fenerbahçe ligi ilk 10 da bitirsin uefa kupası almış sayacağım.
  4 -3 ... benimhalaumudumvar
 8. 8.
  nasıl bir fanatizmdir bu böyle, dört taraf fanatiklerle dolu. sonra da bu insanlardan mantıklı düşünceler, kararlar bekleyip özgür, çağdaş ve laik bir ülke bekleyeceğiz. her birinin içinde kin ve nefret dolu. kime kusacakları hiç belli olmuyor. konu futbolsa rakip takıma, konu ülke ise düşman ülkeye, konu dinse gavurlara, konu mahalleyse karşı mahalleye, konu ırksa ona buna...vs. liste uzar gider.
  2 ... rmntkkmnst
 9. 9.
  valla ben 2011 sezonu süper kupa şampiyonunu da unuttum, hatırlayan varsa yazsın.
  4 -2 ... penald
 10. 10.
  Rezil Fenerlilerin kendilerini avutma şekli.
  Madem geriye dönüyoruz... 96-2000 zamanına dönelim? 4 sene şampiyonluk, uefa kupası, UEFA süper kupası...

  Adamlar utanmadan tescilli şike yaptıkları sezonun capsini atıyor.

  Fener taraftarı neden bu kadar pişkin?

  Edit: bir de Fenerbahçe düştüğü yerden kalkmasını bilir demiş. Lakin attığı sezonun ertesinde Galatasaray ligde 2 kere şampiyon olmuştu. Kupayı da karısının baba evi olan saraçoğlu'nda kaldırmıştı. Şaka gibi lan bu adamlar.
  8 -5 ... alkolik oldum