1. 1.
  sevgililerin en makbulu en guzeli en tatlisi en sekeridir. lakin duzenli olarak bir cimbomlu düdüklemek en guzel cinsel eylemdir. hayal gucu ile gercegin birlesmesidir. lakin avrupa gormus gassarayli hatunlar esnek ve sinir tanimaz olurlar.

  edit: eksi artı kaygısı olmayan adamım ben. kız arkadaşımın galatasaraylı olmasını istemenin ve onun saydığım özelliklere sahip olmasını beklemem kadınlığa ya da insanlığa bir saygısızlık değildir.
  4 -10 ... jogaplate
 2. 2.
  şeref yoksunu erkeklere nasip olmazlar.*
  3 -6 ... cimbomlu ezgi
 3. 3.
  candır can.
  ... ukraynali
 4. 4.
  insanın futbol adına ne kadar hayvanlaşabileceğini gösteren kız arkadaştır. galatasaray'ı sevmiyorsun anladık ama nedir bu katıksız kin arkadaş?
  2 ... icini oldugu gibi doken adam
 5. 5.
  (bkz: galatasaray iç çamaşırları) giyen kız arkadaştır.
  -2 ... kibariye canavari
 6. 6.
  volkanın kız arkadaşını lincoln ün fülfüllemesi sonrasında volkanın göz yaşlarını evinden aldırmasıyla sonuçlanan olay kadar komik değildir.
  1 -1 ... yeksin
 7. 7.
  hafif toplu olurlar genelde. tombul tombul böyle.
  not: etimeskut şekersporluyum.
  1 -3 ... mogosog
 8. 8.
  sexy kulübün sexy taraftarlaridir.
  2 -2 ... brolly
 9. 9.
  erkek doğmuş ama adam olamamışları tercih etmezler.
  -1 ... cimbomlu ezgi
 10. 10.
  hepimiz gibi normal bir insandır..koyu bir fenerbahçeli olarak böyle iğrenç ve aşağılıkça düşüncelere tahammül edemiyorum..yok galatasaraylıymış, fenerbahçeliymiş falan..yahu hepimiz insanız sonuçta..adam fenerbahçeli oluyor kardeşi galatasaray'ı tutuyor..

  ne kadar saçma sapan, şizofrenik ve aşağılıkça bir düşüncedir bu böyle..futbolun sadece bir spor olduğunu ve rekabetin sahada olduğunu unutup; bastırılmış sapıkça düşünceleri ortaya dökmek için futbolu kullanan bu hastalıklı zihniyetlere lanet ediyorum..

  (#16135670)
  5 -2 ... hazreti muz