1. ?.
  (bkz: kıyamet alametleri)
  -4 ... imper
 2. ?.
  yeni bir şey değildir. maçları biraz takip eden bünyeler, geçen malatya kupa maçında da emre güngör'ün oyuna girdikten 10 dakika sonra kırmızı kart gördüğünü hatırlarlar. hatırlamayanlar rüya mı görüyorum, hayal mı görüyorum diye kendini sorgulamaya devam etsin. ama unutmayın, hayallerinizin bittigi yerde bizim gerceklerimiz baslar.
  4 ... chanson de roland
 3. ?.
  (bkz: futbolda olur böyle şeyler)
  ... fahriserseri
 4. 1.
  o kişi ancak ve ancak van gobbeldir. arkasından da penaltı gelirdi hep, ne günlerdi ya.*
  1 ... gore gori chapa tipa rota hey
 5. 2.
  (bkz: hasan şaş) * *
  ... yenibirsayfa
 6. 3.
  şaşırılacak bir şeydir. vallahi öyledir. oysa ki galatasaraylı bir futbolcunun her maç kırmızı kart görmesi gerekmektedir. neden görmüyor ki acaba lan? yoksa galatasaray'da koca sezon boyunca sadece 2 kırmızı kart görmüş olan denizlispor ve fenerbahçe gibi ya da 1 kırmızı kart gören trabzonspor gibi kayırılıyor mu? nasıl bir lig lan bu, kimse her maç kırmızı kart görmüyor. hay allam ya..
  3 ... ayagini organina gore uzat
 7. 4.
  herhangi bir takim futbolcusunun kirmizi kart gormesi kadar dogal durumdur. o degil de kafasinda tilkiler dolasanlar mi var ne...
  ... bayram hoshtempo
 8. 5.
  7 şubat 2009 galatasaray kayserispor macinda lincoln'e kural hatası yapılarak gösterilen kırmızı kart da umarım bazı bünyelerde rahatlamaya yol açar.
  1 -1 ... chanson de roland
 9. 6.
  sadece kural hatası olduğunda yaşanabilecek hadise.*
  -1 ... butun sifatlari tamlarim
 10. 7.
  genelde hakem hatası yüzünden olan hadise. haksız yere yani.
  2 -2 ... minik mavi balina