bugün

galatasaray ı tutan büyük topluluktan bahsedilirken kullanılan sıfattır.

- hacı bu durmadan, bıkmadan tezahurat yapanlar kim ??

- galatasaraylılar...

gibi.
ayrıca;

(bkz: galatasaraylılar derneği)
(bkz: sözlükteki galatasaraylılar)
(bkz: sempatik galatasaraylılar)
(bkz: heykeli dikilesi galatasaraylılar)
(bkz: 19 mayıs dünya galatasaraylılar günü)
Bizzat kendim bu sınıfa giriyorum futbol konusunda.
dahil olduğum gruptur. galatasaraylıyım derken her zaman gurur duyar insan takımıyla, kendisiyle. işte öyle bir şey.
her yerinden asalet akan topluluk...
(bkz: we are the champions)
kötü gün dostları, hep aşıktırlar sarı kırmızıya.
galatasaraylı olan bir gurup için söylenebilecek söz. bende galatasaray lıyım ama buda biraz "şerefsizler" der gibi olmuş.
en asil duygunun insanıdırlar.
*apbullah öcalan ile aynı takıma gönül vermiş insancıklardır.
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/23632602.asp

ali şen: " galatasaraylılar ceza almamız için bizim aleyhimizde çalışıyormuş. Asla öyle bir şeye inanmam. öyle bir şey olması mümkün değildir. Eminim ki, en anti fenerbaçeciler ve en anti ali şen' ciler dahil kim varsa bu konuda bizim aleyhimize adım attıklarına dair hiç kimse beni inandıramaz. "
sözlükte çoğunluğa sahip olan takımdır.
tam anlmıyla şöyledirler;

görsel
yarın akşamki maça kadar goy goy yapıp fenerin, galatasaray'a 4-5 tane döşemesi ile ortan kaybolacak taraftarlardır.
kudurun.
Özellikle Twitter ve benzeri alemde takılanları hayal aleminde yaşıyor. Benfica maçı öncesi UEFA kupasını alacağız final yolunun başlangıcı falan paylaşımları vardı. Lan hayalle yaşayanı gerçekle öperler. Evet.
türkiyenin en şerefli en namuslu ve süt kadar beyaz takımını tutan
taraftardir...

allaha şükür adımız şikeye karismadi
alnimiz temiz yüzümüz pak.

ne mutlu galatasarayliyim diyene...
90+3 De Komaya girip Hastaneye
Kaldırdılar diyorlar...
efsane kadrosunun yarısı fetöden firarda olan serefli namuslu takımın taraftarlarıdır.
40 yaş altı olan grup futbol tarihinin en şanslı jenerasyonu olan taraftar grubu.
insan gençliğinde 15 şampiyonluk görür mü kardeşim? tarihinde göremeyen var onu.
Winner'lık ruhlarına işlemiş Aslanlar.
görsel
her mayista şampiyon olmuş takimin taraftarıdır..

şimdi bu s.k kafalilar 1200 gün sonra lider olsunlar sıkıntı yok..
Geçen sene kaç puan farkı kapatıp şampiyonluk yaşadık unutmasınlar. (bkz: aslolan Galatasaray)
Ali Koç: Fenerbahçe'ye FETÖ konusunda çamur atacak en son kurumların başında siz gelirsiniz, Galatasaraylılar.
uefa' nın güncellediği, resmi sitesinde yer verdiği bir listede adı geçmeyen, yine başkanlarından birinin adı atatürk' e suikast girişiminde geçmeyen, elle gol atmamış, elle düzelttiği topu indirip gol atmamış, kaleye giren topu smaçla çıkarmamış, olmayan pozisyonda penaltı elde etmemiş kulübün taraftarı olan kişiler. başka takımları bilmiyorum tabi.
güncel Önemli Başlıklar