bugün

02.05.2013 te gerçekleşen benfika fenerbahçe maçından sonra herkesin paylaşması gereken duygudur.
Bunlar kendi başarılarına saygı beklerler her daim.
Ama dünkü maçtan sonra fenerbahçeyi kutlayıp finale kalamadıkları için üzülecekleri yerde yine komikli capsler paylaşma çabalarına girmiş, yok efendim bizim o kupadan var isterseniz gelin dokunun gibi cümleler kurmuşlardır.
Yok neymiş şl çeğrek finali büyüktür uefa yarı finali imiş.

gecmis zaman olur ki adlı yazarın ayar çabası üzerine edit: evet galatasarayın başta taraftarı olmak üzere bütün yasal organlarından ve hukiki varlıklarından da tiksiniyorum ayrıca. bu da varsayımsal olarak bir kişilik sahibi(!) olan galatasaray'dan her yönüyle tiksiniyorum anlamına gelmektedir.
real madrid'e beste yapan yavşaklardan beklenen saçma eylem.

(bkz: fener ağlama)
http://sphotos-a.xx.fbcdn...553509600_710040402_n.jpg
bu ülkede fenerliler galatasaray a galatasaray lilar fenere giydirir. olması gereken de budur. sanki fenerliler galatasaray i destekledi avrupa da, vay anasını. anlamadığım konu bunun vatan hainligine dönüşmesi, lan fener ya da galatasaray savaşa mı gidiyor haliyle ezeli rakibinin başarısını istemeyecektir. işin güzelliği burada zaten. sacmalamayin artık.
bir şebek eylemiyse galatasaraylı'ları sevindirmesi gereken durumdur

asıl onlar tiksinmeseydi bir sorun olduğunu düşünebilirdik takımımızda..
arsenalleriler ve juventuslularda tiksiniyor sanırım.zamanında kaldırdığımız kupalardan sanırım bu sinir * ağlayın ağlayın açılırsınız.
güncel Önemli Başlıklar