1. 9233.
    "braga'lım bu işleri", " 0 gol o puan haha", " 1 vuruş kaç cluj", " puan aldınız lan hehe", " bu puan size yeter", " köy takımı cluj'u yendiniz", " manchester 5. takımıyla geldi diye yendiniz", " manchester size yenildi, cluj'u yener çıkarsınız.", " manchester'ın s.kiyle gerdeğe gireceksiniz.",

şimdi; sessizlik, sessizlik, sessizlik..

bi bıkmadınız lan timsah'a yatmaktan..
    23 -4 ... abel76
  2. 9234.
    gerçekten iyi olan takım. tutmasam bile başarıları beni sevindiriyor.
    2 ... limonata kolonyasi
  3. 9235.
    Dün Braga karşısında aldığı galibiyet ile Şampiyonlar liginde üst üste 3 maç kazanan ilk türk takımı olmuştur.
    ... mastor
  4. 9236.
    Her halukarda beni aglatan takim. bazen uzuntuden de olsa, genelde sevincten.
    ... pelpelpelikan
  5. 9237.
    şampiyonlar liginde son 3 maçını kazanan tek türk takımıdır.ilk 3 maç 1 puan ve son 3 maç 9 puan tek kelimeyle harika.
    ... zenithgeist
  6. 9238.
    dynamo kiev, olympiakos, Zenit Petersburg, ajax, manchester city, Montpellier, chelsea, lille, benfica ve spartak moskova elenmişken, şampiyonlar ligi' nde yoluna devam edendir. candır, aslandır.
    2 ... kep telefonu
  7. 9239.
    5 aralık 2012'de beni şu genç yaşımda kalbimi zayıflatmış takımım. var ol.
    1 ... the answer
  8. 9240.
    şampuanlar liginde 2. turdan ileriye gidemeyecek olan takımdır. dünki maçtan kazanamasaydı iyiydi. en azından uefa da kolay ilerlerdi.
    1 -3 ... bozoklu bozoklu
  9. 9241.
    taraftarı olduğum takım.
    1 ... delikadirulen
  10. 9242.
    4 yaşındayken taraftarı olduğum takım. sonra aile isteğiyle fenerli olmuşuz.
    3 -2 ... isyankarbereli