1. 9034.
  1907 sayisini gorunce hep 3-1 ceken romanyaya bosalip karikoyu hamile birakan takimimdir. Herkes kocasini bilecek.
  -2 ... karskasari
 2. 9035.
  renklerine kurban olduğum, başarıları ile gurur duyduğum, maçlarını izlerken kendimden geçtiğim, ülkemi dünyada en güzel şekilde temsil etmiş ve eden takımımdır.
  2 -2 ... kokarmokartoktutar
 3. 9036.
  uefa kupasını hep söyleyen takım, çünkü var!

  sen mesela 6-0' ı söylemeyi bırak her sene kutluyorsun bir de, ama biz, üstelik sonunda kupa aldığımız 5-1' lik maçı konuşmuyoruz bile. biz daha sezon başında 10 kişiyle aldığımız süper kupayı konuşmuyoruz bile, biz sahanda aldığımız şampiyonluk kupasını seneye konuşmayacağız bile... çünkü uefa' nın yanında bunların hepsi sıradan; seni yenmek hem de öyle sıradan bir maçta değil, finalde yenmek sıradan.

  sen 6-0' ı hatırlıyosun dostum çünkü o gün senin hayatının en önemli günüydü. o gün senin takımın tarihinin en büyük zaferlerinden birini kazanmıştı, 5-1' lik maçın oynandığı gün ise bizim için sadece çarşambaydı hepsi bu.

  sizin hayallerinizin bittiği yerde, bizim gerçeklerimiz başlar!
  24 -6 ... kaw djer
 4. 9037.
  kendi futbolcusunun kendisine çelme takarak takımına kazandırdığı penaltıyı görmeyi reddeden, 2003 - 2004 sezonunda yasin sülün' ün artistik atlayışını görmeyi reddetmiş fanatiklerin saldırdığı, burak yılmaz' ın inönü' de kendisini yer atmasından ötürü kazanılan penaltıyı içine sindirememiş taraftarlara sahip kulüp.
  önce kendi kapımızın önünü süpürelim.
  3 -3 ... unidentified stranger
 5. 9038.
  galatasaray
  1 -1 ... yok oyle bir dunya
 6. 9039.
  Tarif edilemez bir şekilde ve karşılıksız olarak sevilen takıma GALATASARAY denir. Kısacası GALATASARAY demek 30 milyon insan demek.
  -1 ... emre97
 7. 9040.
  Türkiyede Fenerbahçeyle beraber en çok şampiyon olan en çok Türkiye kupası kazanan en çok süper kupası kazanan Uefa kupasını namağlup Uefa süper kupasını da o zamanın en büyük takımı Real Madridin elinden alarak Türkiyenin Avrupadaki şuana kadar kazanmış olduğu 2 kupayı da getiren Türk Futbolunun avrupadaki en çok puan toplayan maç kazanan ve gol atan takımıdır.
  ... okanogan93
 8. 9041.
  Milli takımlar düzeyinde en büyük başarımız olan 2002 dünya kupası 3.lüğünde iskelet kadronun %90'ını oluşturan tarihinde onlarca milli takımlar düzeyinde efsane yetiştirmiştir. istanbulda bulunan Galatasaray Lisesi sadece Türkiyenin değil avrupanın da sayılı eğitim kurumlarından biridir.
  ... okanogan93
 9. 9042.
  107.yılını geride bırakmak üzere olan klüp. 107 yıllık tarihi kara lekelerle doludur. Trömso faciasından başlayın. Sonra kendilerinin olmayan stadı sahiplenmelerini izleyin. Arda Turan'a yaptıkları haksızlıkları hatırlayın. Cemaatle olan yakınlıklarını araştırın. Arif Erdem'e ve veliahtı Burak Yılmaz' bakın. Bu tarihten utanmalı her galatasaraylı.
  2 -20 ... voeeeeey
 10. 9043.
  ligin en iyi futbolunu oynayan takımın beşiktaş olduğunu bizlere bir kez daha gösteren sikko takım.
  (bkz: 11 kasım 2012 mersin idmanyurdu galatasaray maçı)
  5 -11 ... disturbing