1. 20650.
    galatasaray
    3 ... moneydise
  2. 20651.
    Yıllardır rakipleri aleyhine hakem hatalarıyla şampiyonlukta önü açılan karanlık takım.
    3 -6 ... mavrothalassa
  3. 20652.
    Gectigimiz yil Hakem hataları konusunda veryansın etmiş ve bazi kimselerden " hakemler insandır yav olur öyle sey" cevabını almıştır. Sezon sonu lig şampiyonu olunca da rakiplerinin " hakemler sayesinde şampiyon oldunuz" ağlamaları eşliğinde kupayı kaldırmıştır.
    3 -5 ... tenet
  4. 20653.
    fenerbahçeli olarak stadyum etkisine girip tahrik oldum ferhan şensoy'un " galatasaray de gaulle" anısını armağan ediyorum.
    1 -1 ... mantiksalpozitivizm
  5. 20654.
    türkiye'nin en temiz ve en büyük kulübü. adını dünyaya en büyük türk takımı olarak duyuran yegâne oluşum. özellikle futboldaki bu adaletsizliği bitirecek olan tek güçlü takım. diğer takımlar boyun bükerken ağababalarına karşı türk futbolunun hakkını savunacak tek güçlü otorite. biat edeceksiniz!
    1 -7 ... gaddar noyan
  6. 20655.
    efsanesi fetö firarisi olan türkiyenin en temizkulübü.
    6 -2 ... mavrothalassa
  7. 20656.
    galatasaray
    4 -2 ... frekans
  8. 20657.
    bu sene yine kaos var, kan var, ter var. galatasarayım şampiyon olacak demektir bu. rahat olun arkadaşlar.
    1 -3 ... uluyan bilge
  9. 20658.
    nisa: ali ulusoy intikam almak istedi benden..
    ... mkezer56
  10. 20659.
    Bu sene başından beri bir şeyler hep eksikti. Ruhsuz oyuncularla ruhsuz bir takım kuruldu. Muslera gidince her şey yarım kaldı. Diyecek bir şey bulamıyorum. Artık Şampiyonluk önemli değil benim için. Bence Uefa ya gitsek daha iyi olur.
    ... pehlivanov