1. 20369.
    kendisine karşı cephe almış her kim varsa günü geldiğinde bedelini ağır ödeten takım. huylu huyundan vazgeçer mi? vazgeçmez. o zaman bu takımın karşısında birlik olmayacaksınız. yoksa bedelini aha bu akşam olduğu gibi ağır ödersiniz...
    13 -5 ... gaddar noyan
  2. 20370.
    17 takımın babasidir kendileri..
    11 -4 ... diablo1987
  3. 20371.
    Bu sezon başakşehir'e şampiyonluğu kaptırırsa büyük kırılırım. Takır takır oynayıp herkesi göt etmezseniz adam değilsiniz.

özellikle de şu hamsileri. fb ve bjk zaten allah'ından bulmuş. artık onlarla işimiz olmaz.
    5 -2 ... prikonch
  4. 20372.
    türkiye'nin en büyük takımıdır. evet.
    12 -4 ... nevilevile
  5. 20373.
    18-19 yaşlı oyunculardan oluşan trabzonsporu hakem desteği ile 3-1 yenmişsin ki ilk devrede de onlar seni 4-0 yenmişti gelip bedeleni bu akşam olduğu gibi ağır ödersiniz diyor. ahaha neyin kafası la bu.
    5 -14 ... derin futbol izleyen adam
  6. 20374.
    Hakemle maç kazandığı idda edilen takım. unutulmasın ki Hakemlerde insan hata yapmak bu işin bir parçası.
    8 -2 ... ulu tengri
  7. 20375.
    https://s17.directupload....mages/190210/uehw76e3.png
    3 ... paul sahilleri
  8. 20376.
    kızlarımın anne demeden önce cimcomcom demeyi öğrendikleri takımdır.
    Nerede sarı kırmızı görseler aaa bak cimbom derler.

Benim de artık her alt yapıdan futbolcu çıkardığında "Ah yavrum,evladım!" şeklinde sevindiğim canım Galatasarayım'dır!
    Gurur duyuyorum takımımla!
    Türkiye'nin alt yapıya en fazla yatırım yapan ve en fazla futbolcu çıkartan takımıdır ayrıca. Süper Lig'de oynayan genç oyuncuların neredeyse %50 si GS alt yapısından yetişmedir.
    7 -3 ... uykusuzklavye
  9. 20377.
    başarısı, cik cik ötmeye bile dermanı kalmayan, tek derdi kümede kalmak olan fenevlilere dert olan takım.
    3 ... prescott
  10. 20378.
    Ulan nasıl adamlarsınız..

3 yaşında bir sahabeyi, evladı bile pis işlerinize, pis düşüncelerinize bulaştırıyorsunuz.

Pisliğinizde boğulun..
    6 ... gezdimgordumyenildim