1. 10773.
    futbol takımının siyahi futbocuları fenerbahçeli taraftarlar tarafından ırkçılığa maruz kalmış spor kulübüdür.
    1 ... slymn
  2. 10774.
    derbiden istediklerini almış takım. meireles 4, volkan 5 maç ceza aldı. sabri zaten ceza alsa ne olur almasa ne olur adamı idi. adam gibi bir disiplin kurulu olsa fatih terime ve galatasaray kulübüne adam gibi bir ceza verirdi. ama galatasaray lobisi o kadar etkili ki her işten burnu kanamadan sıyrılıyor bu ciğersiz kulüp. ne diyelim allah belanızı versin. sizin galatasaray lobiniz varsa bizim sadece allahımız var.

(bkz: galatasaray hakkında unutulanlar bilinmeyenler)
    -3 ... wordecoder
  3. 10775.
    Ne zaman sevdin GALATASARAY'ı dediklerinde bir tarih veremedim. Sevdim işte, doğuştan. Sarı dediler kırmızı döküldü dilimden. Kimsenin peşinden gitmedim. Kendim öğrendim sevmeyi. Ben büyüdükçe GALATASARAY'da büyüdü. Kazandıkça değil, kaybettikçe daha çok sevdim. Kötülediler daha çok sevdim. Başka takımlardan bahsettiler daha, daha çok sevdim. Bazen yaş oldu gözümde damla damla, bazen de tebessüm dudaklarımda. Kaybettiğimiz maçtan dönerken çekmedim montu üzerime hepsine inat gururla taşıdım formamı. Atkım hep boynumdaydı. Başucuma koydum uyudum, gözyaşımı sildim. Ertesi günü yine giydim formamı, artistlik olsun diye değil, kaybettiğimizde daha çok sevdiğim için. Aldırış etmedim ya da çıkarmadım, ne yüzle giyiyorsun hala bu formayı dediklerinde.. Aksine göstere göstere giydim. Ben GALATASARAY'ı kazanıyor diye sevmedim. Menfaat için düşmedim yollara. Hangi takımlısın dediklerinde sırf cevabım olsun diye gönül vermedim. Ben GALATASARAY'ı çıkarsız, karşılıksız sevdim işte ötesi yok.
    1 ... kimim ki lan ben
  4. 10776.
    galatasaray
    galatasaray
    galatasaray
    galatasaray
    galatasaray
    -1 ... true
  5. 10777.
    Önümüzdeki sezondan itibaren 5 sezon boyunca yıllık 12 milyon avroya göğüs reklamını Emirates havayollarına satmış kulüp.
    ... murattemur
  6. 10778.
    iki senedir rakibi olmaya çalışanlara 10 puan fark gömerek şampiyon olan takım.
    4 -3 ... bombadil
  7. 10779.
    bu sene düşecek olan ibb, orduspor gibi kuklaları yerine kayseri erciyes, çaykur rize gibi diğer kuklaları alacak, şampiyon olma yolunda avantaj yakalamış takım.
    2 -1 ... wordecoder
  8. 10780.
    türkiye için sporda güç ve başarının zirvesi..
    2 -1 ... draco von hagen
  9. 10781.
    an itibariyle stadda federasyon yöneticileri yuhalanıyor.
    2 ... armasevdalisi
  10. 10782.
    toplam 32 hafta boyunca ilk sırayı rakiplerine kaptırmayıp rekor kırarak şampiyon olan takım.
    3 -1 ... iskandinav