1. 20246.
    Tabii ki tuttuğu takımla az çok ilgilenen herkes şampiyonluk ister
    Ne yazık ki bir kişi o kupayı kaldırabilir..

Bu yıl acayip istiyordum şampiyon olmamızı. imparator; kızlarıyla, torunlarıyla sahneye çıkınca çok mutlu oldum. Cidden fatih Terim için ne derlerse desinler kadınları önemseyen ve hep el üstünde tutan bir adam. Böyle bir teknik direktörümüz olduğu için daha da mutluyum.

Veee beşinci yıldız. Umarım onu da terim yönetiminde, bu muhteşem taraftarla almak nasip olur.
    galatasaray
    16 -7 ... kendini sevmekle basla
  2. 20247.
    güncel logo kullanımları aşağıdaki gibidir.
    galatasaray
    10 ... del fuego
  3. 20248.
    Güncel matematiksel hesap ektedir;

galatasaray

Hahahahah...
    5 ... galatasaray1905
  4. 20248.
    Neden beşiktaş çekilmiyor?

Bugün GS bayrağı köprüye asıldı.
    Ne saldıran var, ne indirmeye çalışan var, ne yakan var, ne laf söyleyen var...

Geçen sene aklımızda.Ya biz efendiyiz, ya da Beşiktaş diğerlerinde hazımsızlık yapıyor.
    2 -8 ... forza besiktas
  5. 20249.
    Gerçek efendi oldukları için bayraklarına saldırılmayan takım.
    Cimbom şampiyon olalı daha 5 gün oldu ama 1 tane Galatasaraylı bile artık şampiyonluk muhabbeti yapmıyor, herkes kapattı o mevzuyu. Neden? Çünkü biz görmemiş değiliz.

Peki Beşiktaş şampiyon olduğunda ne oluyor? Yeni sezon başlayana kadar 3 ay boyunca 'şampiyonuz da şampiyonuz' diye kafa sikiyorlar. işte Beşiktaşlılar bu görgüsüzlük ve görmemişlikten ötürü sevilmiyor.

Anlaşıldı mı sıyın cımhırbışkınım?
    9 -4 ... alkolik oldum
  6. 20250.
    10 senede 2 kez şampiyon olan görmemiş tinercilerin çamur attığı büyük kulüp. iplemiyoruz tinercileri.
    7 -1 ... old quiet stranger
  7. 20251.
    çünkü biz şampiyonluğu ADAM gibi kutluyoruz..

ortalıkta efendiyiz beyefendiyiz diye dolaşan dallamalar gibi şımarık değiliz.

gazoz kupası için hocamız kafasında zimba teliyle dolasmadi

vs vs çünkü biz adamiz

çünkü biz galatasarayliyiz..
    7 -1 ... diablo1987
  8. 20252.
    cl de büyük rezalet is coming.

söylemedi demeyin.

şimdiden ülkem adına utanıyorum.

t: bir club.
    1 -5 ... kilise sarapcisi
  9. 20253.
    lan şu başlığı biraz karıştırsak 100 defa galatasaray battı, men yiyecek falan yazdığın çıkar patlıcana döndün yallah avrupa ligi’ne. göt olmuş hala doymuyor, nasıl koydu galatasaray hani batıyordu ahaha komik tinerciler sizi, gidin 6 defa daha şampiyon olun öyle gelin bu başlığa.
    1 ... penald
  10. 20254.
    bu sene cümle aleme gösterdi kimin gerçek kral kimin şarlatan takımı olduğunu.

çok seviyorum be.
    2 -1 ... anlatanlatdinliyorum