bugün

şampiyonlar liginde beşiktaş daha iyi temsil ediyor. bence beşiktaş kazanırsa türkiye kazanır.
gaza gelip kendisini şampiyon ilan eden gazsaraylıların beyanı..

size tt arena kerhanesinde öyle bir koyucaz ki var kayıtları açıklansın var kayıtları açıklansınn diye avaz avaz bağıracaksınız.
Türkiye’dir Galatasaray söylemini destekler.
Ülkeniz derken? Fetö ile işbirliği yapan bir futbol takımının ülkesi hangisi acaba?
özellikle fenerbahçe'lilerin bilmesi gereken durum.
yoksa siz vatandaş vergileriyle şampiyon olan taraftarsız bir takımı mı destekleyeceksiniz ?

gs şampiyon olursa;
decoder satılır, forma satılır, cl maçları full olur. yani ülke ekonomisi kazanır. yani türkiye kazanır. şimdi soruyorum;

ülkemiz kazansın mı ???
basaksehir sampiyon olsa ne olacakki sadece tv de basaksehir sampiyon yazısıyla sezonda attıklari goller gösterilip basit bir klip yayınlanacak evinizin altında kimse şampiyonluk turu atmicak şampiyonluğu kutlayacak tek kişi basaksehir'i yüceltenler kutlayacak...
türk, kürt, laz, çerkez, fb'li, bjk'li demeden destek verilmesi gerekendir.
Iyi amk, o zaman 3 büyükler haric tum takımlar kume dussun ve 3 büyükler kendi aralarinda oynayip dursunlar.

dekoderi de satsinlar bol bol.
Bir beşiktaşlı olarak demek istiyorum ki: başakşehir kim amq?

Biz şampiyon olamıyorsak, fenerbahçe olsun, galatasaray olsun, trabzon olsun, bursa olsun, ankaragücü olsun..

Kısaca futbol kültürü olan şampiyon olsun, proje takımı değil.

Şampiyonluk gecesinde taraftarı duymalıyım, kıskanmalıyım, bir galatasaraylı arkadaşı arayıp tebrik edebilmeliyim.

Tekrar soruyorum başakşehir kim amq?
Şahsen g.saray, f. Bahçe veya Beşiktaş’ı tutsaydım.

Dünyanın en gereksiz takımı ile rakibim olan takım yarışsaydı, rakibimin şampiyon olmasını isterdim.

Rakibim benim 100 sene geçse de rakibim...

Nerden para geliyor, nereye harcıyor, o futbolculara o devasa maaşları nasıl veriyor belli olmayan siyasi bir takımı bana kimse sempatik göstermesin!
Galatasaray şampiyon olacak zaten..

Kimin kazanacağı umrumuzda değil...

Biz tek siz hepiniz. .
gs şampiyon olursa önce kulüp sonra fatih terim sonra oyuncular sonra gs store kazanır.

türkiye başını almaya devam eder.
Ama biz bashack city united'i katar'a satacaktık.
galatasarayın şampiyon olması beka sorunudur.
unutulmaması gereken bir gerçektir.

başakşehir şampiyon olursa yayıncı kuruluş kime decoder satacak? kim forma alacak ? ekonomiyi kim ayakta tutacak ?

ama cimbom şampiyon olursa türkiye kazanır. bu yüzden;
fener'lisi, bjk'lisi, trabzon'lusu, bursa'lısı birbirimize sımsıkı sarılıp galatasaray'ı şampiyon yapmalıyız.
hep birlikte türkiye kazansın diyenler, artı oy versin arkadaşlar...

edit: fenerbahçe'li ve beşiktaş'lı arkadaşlarda destek mesajı almak çok güzel.
ama o da ne ! 7 tane hain eksi vermiş.
güncel Önemli Başlıklar