bugün

federasyon hamleleri olmazsa % 12,5 dur.
yüzde 12,5 falan.
(bkz: bir ihtimal daha var o da kümede kalmak mı dersin)
adnan x 2 yüzünden her hafta daha da azalan olasılıktır.
diğer kategorsinde görülebilecek küçük bir yüzde...
hala olan, devam eden ve gerçekleşecek olan bir ihtimaldir. gerçi olduktan sonra ihtimal kısmı yok olur ama. o galatasaray'dır.
bir galatasaraylı olarak ancak şunu diyebiliyorum (bkz: bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin)
ben galatasaray'ın bu sene şampiyon olabilme ihtimalini sevdim.

(bkz: imkansız aşk)
ben galatasaray'ın şampiyon olabilme ihtimalini sevdim... şeklinde bir şiire mısra olursa daha anlamlı ve mantıklı olabilecek durum.
bir ihtimal daha var o da şampiyonluk mu dersin..
ben senin şampiyon olabilme ihtimalini sevdim.
olmasanda olur aslanım...
olasılıkların(ihtimal) bittiği yerde galatasaray başlar.
(bkz: şahitlerim var) (bkz: sizin var mı)
ben senin mustafa sarp, barış özbek gibi amelelerle temsil edilmeni malesef sevemedim..
kusura bakma be aslanım...
2009-2010 sezonu başında bursaspor a verilen ihtimal ile aynıdır.
(bkz: bir ihtimal daha var o da metafiziksel ihtilal)
öncelikle düşme hattından kurtulması gerekmektedir.

(bkz: http://www.ligtv.com.tr/ligpuandurumu.aspx?l=2)
fenerbahçelilerin dereyi görmeden paçayı sıvama durumuna giren teorileri. 2. hafta atıp tutup yine son maçta 3ün 1ini almayın bak.
beşiktaş, trabzon, bursa ve fener takımlarına göre zayıftır ama adı üzerinde cimbom bu.
arda turan denen medya balonunun avrupa nın büyük bir kulübüne transfer oma ihtimali kadar bir şeydir.
(bkz: galatasaray adının olduğu yerde umut vardır)
küme düşme ihtimaline yakındır.
ligden düşmesinde...

not: galatasaraylıyım.
bu gidişle şampuan bile olamaz.

not: artvin türkgücülüyüm.
galatasaray taraftarından başkasını ilgilendirmeyen durumdur, ayrıca 8 puanlık farkı kapatıp şampiyon olmuş bir takım için 2. haftadan ihtimal hesapları yapmak, sezon sonunda bi tarafına o hesapların monte edilmesi ihtimalini de yüksek kılar.
Bu cümle halen etkisini yitirmemekle birlikte, galatasaray taraftarı için kullanılabilecek bir cümledir.
güncel Önemli Başlıklar