bugün

bu sene beşiktaş da 1 puan kazandıracaktır. demedi demeyin sonra.
bu sene beşiktaş da 1 puan kazandıracaktır. demedi demeyin sonra.
(#39486781)

Fenerbahçeliyim. Galatasaray ülke puanına en çok katkıda bulunmuş kulüptür türkiye de.

Tatava yapmaya gerek yok. Arada böyle şeyler olur.
önemli olan künyedir, tabi bunu futbolla 2 senedir ilgilenen bebelerin anlamasını beklemiyoruz ama künye diye bir şey var.

şunu söyleyeyim. senin takımının ligde lider olduğu zaman eleme oynamadan direk olarak şl’de gruplara katılmasını sağlayan şey ne biliyor musun?

galatasaray’ın avrupa’dan iki adet kupa getirmesi, orada kazandığı devasa puanlar..
senin takımının tüm geçmişini ortaya koysan bu katkıyı veremez.

siz bu beyazlı siyahlı semt takımınızı ne sanıyorsunuz bilmiyorum. şu huzurevi ile 2 sene puan katkısı verdiniz diye geri kalan sürelerde eksiye batırması gerçeğini değiştirmiyor.

sadece puan bazında da değil, şu rezil şl rekorları mesela. puan katkısını geçtim alemin taşak konusu olup itibar da kaybettirdin. galatasaray gider 4 yer, diğeri gider sıfır çeker. olur bir sezon bunlar yaşanır, unutulur. bir de her avrupa macerasından bir rezillikle dönmen kattığın puanın da içine sıçıyor.

uefa sitesine girdiğinde senin ve benim takımlarımın ismi de geçiyor, bu konuda haklısın.

benim takımımın adı 2 adet uefa tescilli avrupa kupasının yanında yazarken, senin tuttuğun takımın yanında en farklı skor rekortmeni yazıyor.

la haydi uzakta zırlayın, 8-0 lar, gruptan tam çıkacakken grup sonuncusundan 6 şar 6 şar içeri almalar, onun bunun içinden geçerim ayakları yapıp içerde dışarda taşak geçilmeler, road to stockholm diye pankart açıp şamarlanıp geri gelmeler.

ulan orası avrupa.. senin harcın değil. gittin eğlendin, yeter bu sana. 2 maçın spor kanalında yayınlanıyorsa 1 maçın da adult kanallarda yayınlanıyor, neyin şeklini yapıyorsunuz anlamıyorum..

hahahahhaahıauhhahuuha
Galatasaray’ ın futbolda iki Avrupa kupası kazandığını, Real madrid’ i 3 defa yendiğini, juventus’ u ve ac milan’ ı elediğini unutan lig dördüncüsü tinerci zırvası. iplemiyoruz.
Herkese porto, lepzig, monaco gelmiyor.
Galatasaray ülkene uefa kupası,süper kupa kazandırdı terbiyesiz.
takım gibi takım!
Bundan önce aldıklarına sayın amk bunu diyen taraftarın takımı ülkeye ne vermiş amk..
tam olarak 1 puan mı? yo dostum yo.
dün bir beşiktaşlı olarak maçı 90 dakika takip ettim.
sarı-kırmızı formayı gördüğü an da hele ki tt arena da major lig takımlarının çekinmesi gerekirken, bir isveç orta sıra takımı normal oyununu sergiledi. ne bir seyirci baskısı ne de futbol oynayamaya meyilli bir gs yoktu dün sahada.
1 puan bile dünkü oyuna çok, o yüzden bu iş böyle olmaz dostlar, bilmiyorum ki coni ne yapmamız gerekiyor?
gönülden tebrik ettiğim olaydır.
Sağa sola yatırıp 10 atarız dedikleri takım içerde dışarda içlerinden geçti good bye galatasaray.
önceki yıllarda kazandığı puanlara gelsin.
(bkz: geçmişe mazi sikilmişe gazi derler)

kızılyıldız bir zamanların en büyük futbol takımlarından biriydi. şimdi küçük bir takım tıpkı galatasaray gibi.

geçmişte yaptıklarınız geleceğinizi güvence altına almaz. galatasaray ın son 2-3 senedir türk futboluna verdiği zararı fetö bile vermedi. durun lan siz kardeştiniz değil mi.
ulan galatasaray olmasaydı ülke puanı mı olacaktı!

kendi yükselttiğimiz puanı istediğimiz gibi düşürürüz.

adam olun siz de yükseltin.
bugüne kadar kazandırdıklarına sayılması gerekir.