bugün

Neyse güldük eğlendik gelelim ciddi işe.

deandre yedlin ve Mostafa mohamed tamamlanmış gibi gözüküyor. Resmî açıklama yapılır yakında.
Fener maçında oynar ise şimdi siz düşünün. Oturtacak diyolar. Golleri.
Açıklanmıştır.

görsel

Helikoptere binmeden önceki görüntüsü. Bu helikopterle geldiği için gelmesi biraz uzamış doğal olarak.

görsel
Para yok açlıktan nefes kokuyor hala bomba diyorlar. Evet.
merakla beklenen transferdir.

bomba patlayacak ocak ayında.
Mısırlı Hamdy Alaa Elsayed Mamed Mahmoud Abdelmoaty Hamdy Ala Elsayed Hamed Mahmoud Abdelmoaty. ismi okuyana kadar soluk soluğa kaldım amk.
felipe melo da galatasaray'dadır. ön libero mevkiinde oynayan 1983 doğumlu brezilyalı futbolcudur.
her an her şey olabilir ama bugün bir transfer açıklanmayacağı kesindir.
az sonra resmi sitede açıklanacak olan transferdir.
yalan haberdir.

not:galatasaraylıyım
heyecanla beklenendir.
(bkz: yine yaptı yapacağını yönetim)
link yok mu link dediğim maç... ayyy. transfer.
antrenmana çıkacağı ilk gün sakatlanıp 6 ay sahalardan uzak kalması muhtemel oyuncudur.**
(bkz: misimovic dedik ibrik çıktı)
(bkz: light misimoviç)
adnan sezgin diye bir herifin yapmaması gereken muhtemelen fos çıkacak olan transferdir. ortada henüz transfer falan yok ama biliyoruz abi bu adamın aldığı adamları.
(bkz: ibrikçi)*
allah galatasarayımızın belasını versin ki verdi zaten adnan polat geldiğinden beri hiçbir başarı yok saçmasapan transferler cabası ezeli rakibin quaresma yı alıp serdar ozkanı kovuyor sende bedava dıye kapıyosun bu adam 1. ligde bıle oynayamaz kısacası yönetim istifaya davet ediyoruz, ibricic mibricic de kurtarmaz bu takımı.
galatasaray'ın bir sonraki transferinde piç olacak başlık. oğlum biraz düşünün de yazın lan.
uzun zamandır görmek istediğim bir haberdir. bir de rijkaardı düşünmek lazım gece uyurken acaba hangisini kalede oynatsam. ikiside tam facia, her topta gözümü kapatıyorum. mustafa sarp fln pozisyonlarda, servet de gol arar oldu. ayar lazım ayar.
son haberlere göre bu arkadaştır.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=156900&fbid=129148610464371&id=114748971904335
keşke aurelloyu alsaydı dediğim transferdir ki bize patladı...
kim lan acaba dedirtmiştir*
http://img4.imageshack.us/img4/598/danielgiza.jpg