bugün

Hooop gelsin menemenler gitsin sahanda yumurtalar. Hadi bakalım rastgele.
3 yıldır sattığı kadar oyuncu alabilen tinercileri neden mutlu ettiğini anlamadığımız anlaşma.
Sanki kendileri farklı bok?
Galatasaray 21 kişi ile şampiyonlar ligi kadrosu kurabilecekken Şerefli 4.'lerin 0 kişilik şampiyonlar ligi kadrosu kurabileceği anlaşmadır aynı zamanda. *
fener şampiyonlar ligi ön elemesinde eleneceği için fener'in payını da galatasaray alacak, para cezasını o parayla öderiz. *
diğer finansal yaptırımlar da takımın lehine olacağını düşünüyorum, saçma saçma para saçmamayı öğreniriz.
insanların salak olmasına alıştım ama bu kadarına pes.

daha bir kaç ay evvel 2+1 men bilmem ne kadar para cezası diye kendini burada yırtanlar gelmiş o boş konuşanları alalım piste diyor. ,

kıçımla gülüyorum.
olması gereken, ffp olmadan uygulanması gereken protokoldür.
protokolün aslı kap dan bildirim gelince detaylandırırız. ancak her şeyden önemlisi men cezasının olmaması. mümkünse 21 kişi olsun. satılacak satılsın, alınacak genç yetenekli olsun.

neyse işte sağa sola sahte mail görselleri paylaşanları ve teknik iflas edenleri alalım piste. birde uefa'ya belge gönderen fenerli vardı. o da gelsin..

son olarak ceza değildir.
bu tam olarak olması gerekendir. öğrensinler bu işi uefa sopasıyla.

edit : mal gelmiş prandelli demiş. o anlaşma yapıldı koçum, o iş bitti. fanatik haberi ile gelme bana kap ile gelirim sana.
la öküz...

avrupa'dan men cezadır.
geri kalan her şeyi zaten yaptırım olmadan yapman gerekir.
türkiye'deki kulüpler için mali disiplin iyidir. sen mali disiplin içine girip teknik iflas verdiğin için bilmezsin.

salak salak konuşanlar var.
çok eğleneceklermiş.. geçen sezon iki takım yapmıştı bunlar. biri birinci diğeri ikinciydi. ne oldu onlara sahi.. hatırladım 4. oldular.

salaklar hep salaktılar.
1. yıl 20 milyon euro zarar maddesini bizim türkler sonuna kadar sömürür 19.99 zarar edene kadar durmaz. biri de demez ki ya bu zorunlu değil ki erkenden kâra geçelim ne olacak diye.
adamlar utanmasa kulübün tapusunu isteyecekmiş amk.
beşiktaş yaptığı anlaşamaya rağmen teknik iflas ettiği için sallamaları normal..

size kedi giriyor diye ceza verir uefa, bize 80 milyon euro zarar varken normal bir anlaşma yapar.. ha şu var bizde terim var, sizde ne var??
Ulan biz beş on sene şampiyon olmasak bizim kadar şampiyonluğu olmayacak takımlar gelmiş laf yapıyor. Lan olmasak ne olacak ne olacak açık ara en başarılı futbol kulübüyüz zaten. En fazla farkı biraz kapatırsınız. Mk ezikleri.
3 sene fazla harclik alan kucuk kardes gibi zirlamayin.

görsel

Devam edin.
aha buraya yazıyorum.

patates olur bu gidişle o grupta.
Galatasaray kendine inanmayanları göt etmeyi sever.Siz dalganızı geçe durun.Fikret orman daha geçen hafta açıkladı yüzde 40 küçülmeye gideceğiz diye haberiniz yok.Düşünün en yüksek imkanlarla 4.olan takım yüzde 40 küçülmeyle ne yapar diye ben söyleyim trabzon ile 5. olma yarışı.

istersek hiç transfer yapmadan gidelim yine avrupa'da ses getiririz.Futbolcudan önce arma oynar bu maçları.Siz uefa'ya katılmak için 6 maç yapacaksınız.Onda elenir misiniz onu düşünün bırakın galatasaray'ı.
o küçülen takım 2 sene verdi eline ffp varken. senide görcez.
Bir Galatasaray taraftarı olarak beni sevindiren cezadır. Belki bu sayede sırf taraftarın gazını almak için her transfer döneminde har vurup harman savuran kulüplerimiz borç batağından kurtulur. Darısı diğer kulüplerimizin başına.
Lig dördüncüsü tinercilerin icadı olan ceza. iplemiyoruz.
Galatasarayli olmayanların masturbasyon sekli.
Öyle olmaz kuş kardesim, gel burdan tut biraz.
(bkz: 25 haziran 2018 uefa cfcb nin galatasaray kararı)
ıngiliz cocuklarini sevindirmiş haberdiir..

ne oldu amk laaan galatasaraya avrupa cezasi gelince söz götünüze yakacaginiz kına benden...

şimdi ziktirin dağılın.
Milan'ın itirazı dolayısıyla tekrar incelemeye alınmış olan cezadır.

En azından Avrupa ligine erken başlamayacağız çok iyi oldu be.

Hadi be 90+ da gol olsun.
ulan şurada golotosoroy cozo olocok diye sevinen cahiller var..

ulan uefa organizasyon davetiyesini gönderdi iş bitti..

eğer davetiye gelmeden itiraz olsaydi tamam ceza olabilirdi
ama davetiye kulübe iletildi olay bitti..

şimdi b36 torhavn maçına odaklanin lan şiketaşlilar...

zuhahahahaaaa..
Hukukçuyum ama uefa mevzuatini bilmem. Ayrica ağır galatasarayli oldugumdan yanli yorumluyor da olabilirim. Tum bunlari serh duserek olumlu yanindan baktığımı soylemeliyim.

1) uefanin bir karari olabilir yaptirimlar ama neticesinde imzalanan bir setilmint agrimint denen bir sey var. Bu taraflarin karşılıklı imzaladigi bir sey. Ben bunu bir protokol gibi düşünüyorum. Baska bir organin kararıyla bu protokolden cayilmasi hukuki degil. Bu mantikla, ceza alacak kulup de daha once imzaladigi protokolden cayabilir.

2) bu iste milanin parmagi var belli. Ancak hukuken yine emsal gosterdiginizde bu sizin durumunuzun iyilestirilmesi icindir. Emsal gosterilen kisi ya da kurumun kotu hale getirilmesi amaclanmaz.

Tekrar ediyorum mevzuata yabanci bir galatasarayliyim ama fahis bir seyler soyledigimi de düşünmüyorum.
Lig dördüncüsü tinerci uydurması. Sallamıyoruz.
Milan yuzunden oldu herhalde bunlar. Gecen milanin ceosu agliyordu galatasaray nasil bu kadar ucuz yirtti diye. Gozu degdi ibnenin.
Kendi kulübünün başkanı bile kabul etmesine rağmen, kibar trollümüzün beğenmediği ve uydurma dediği cezalardır efendim.

Yapılan anlaşmanın metninde bile uefa isterse tekrar gözden geçirebilir yazıyor olmasına rağmen bile der bunu.
görsel