bugün

komik bir durumdur.Misimovic in kadro dışı bırakılmasıyla anlaşılmıştır.Ulan siz bu adamın peşinden almanya da koşmadınız mı?Koştunuz, kendi rızasıyla değil sizin ısrarınızla geldi.

Galatasaray ın kadrosu okadar genişki misimovic gibi bir superstarı oynatmıyor.Diyeceksinizki misimovic oynayamıyor.Kadronun 11 ine bakın ve bana oynayan 3 futbolcu gösterin.Kaldıki misimovic dediğiniz adam bundesliga nın yıldızlarından biri.

Forveti dahi olmayan bir takımın bu tip hareketleri gerçekten komik.

not:Bursasporluyum.

EDiT:Biri bana 3 adam gösterdi, Aaman allah ım cana iyi oynuyormuş.Sabri desen yadırgamazdım.
galatasaray kendini real madrid sanmıyordur, yok böyle bir şey. ama burada mutlu olmayan ve oynamak istemeyen bir adamı ne yapacak? kulağından tutup sahaya mı çıkartacak? elbette kadro dışı bırakacak.
fenerbahçe nin kendini şampiyon sanıp sahaya fırlamasından iyidir.
(bkz: pino)
(bkz: cana)
(bkz: neill)

öncelikle bunlar oynayan 3 futbolcu. ayrıca şuan ligin 15.haftasındayız ve bu adam 15 haftada bi sikim yiyemiyorsa sahada yok gibiyse bu verilen karar gayet yerindedir. misimovic alınırken kişisel yetenekleri göz önünde bulunduruldu takım özellikleri değil. yani bizim bu adamdan beklentimiz çalım , şut , gol birde asissti. 15 hafta boyunca bu bundesliga'nın yıldızı sadece kornerden servet'in vurduğu kafa ile asist yapabilmişse kadro dışı bırakılmayı hakketmiştir. Verilen karar kesinlikle mükemmel bir karar. misimovic yerine orta sahada aydın yılmaz gibi gençler forması için can atarken sahaya çıkıp mal mal topa bakan bir futbolcunun milyonlar alması haksızlıktır. iyi yapılmıştır.
galatasaray ın kendini bi bok sanmasındandır.
buradan çıkaracağımız sonuç; bok = real madrid
son yıllarda galatasaray'a gelen çoğu futbolcunun mutsuz mutsuz oynadığı gerçeğine dayanılarak hak verilecek olaydır. fakat galatasara demek doğru değil, türk futbolunun son dönemdeki durumu bu. fenerden de guiza geçti, kezman geçti.. bursaspor'da bi koreli vardı, nunez var. var yani var her yerde var. ama kadro dışı bırakma lüksü de pek yok takımlarımızın, o kadar peşinden koştukları adamlar için..
yalan mı?