bugün

galatasaray bir fransız takımıdır, ülkemizde zararlı cemiyetler ve ona hizmet eden tüm kuruluşlar kapatılmalıdır.

(bkz: galatasaray ın fransız takımı olduğunun kanıtı)
(bkz: fransız işgali kuvvet komutanı ve galatasaray)
(bkz: işgalci fransız generalin galatasaray tutkusu)

not: her hangi bir istanbul takımı tutmuyorum.
yapılması gereken eylemdir. bir gerekliliktir. fransız takımı olmasının yanında zaten hep oradan buradan aldığı desteklerle ayakta kalabilmiştir. başka kulüp olsa çoktan iflas ederdi..
asıl tek eğlence fenevbahçe ile sekiztaş.birisi her sene sözde şampiyon ama olamıyor diğeri de her sene uçuncu.avrupa maçlarında ulkenizi madara etmekten utanmıyor musunuz? Bu ülkeye ilkleri hep Galatasaray getirmiştir.şikeci pezevenkler sizi.
zor olandır. başkanları ; biz 20 milyon akp'liyiz demiştir.
ciddi anlamda nefret ettiğim bir kulüp.. akrabam ya da arkadaşım farketmez hepsinin yüzüne de söylerim..
güç yalakası ve yanaşmaları olmaları bundan dolayı kapatılmayan açıklarının kalmadığı adaletsizliğin kelime anlamıdır bunlar..

4 sene önce beşiktaş battıı, kayyumdu carttı, curttu bir tarafını yırtan boyalı basın ve takipçileri şimdi "birmilyarbeşyüzmilyontürklirası"-"1.500.000.000 tl" borcu ile konuşulmamaktadır. Bu kelimenin tam anlamıyla batmış olmaktır..
Yıllık gelirin ne amk?
Sat elindekini öde dersin ödemez.
neden? Çünkü yine birilerinin sırtından geçinecektir..
Bu ülkede fenerden daha itici bir kulüptür fenerlilerin iticiliği gerizekalılıktan ota boka atlamalarından ileri gelirken.
aman neyse..
kepenk kapatsa üzülmem yeter yediniz amk milletin vergisini..
korkunun ne denli büyük olduğunu gösterir.
yoksa neden böyle uğraşsınlar ki?
diyorlar mı osmanlıspor kapatılsın, beşiktaş kapatılsın.
biz buna korku diyoruz.
pençe atma!
kükresen yeter aslanım!
ağzı olan konuşuyor, torba değil ki büzesin.
bahsi geçen kulübün (ismini ağzıma almak istemiyorum) fetö ile organik bağı gözler önüne serilmıstir. kapanması mecburiyettir.
galatasaraylı yazarların hassssiiiikkktir lan ordan diyeceği başlık.
bu 6assaray denilen şer yuvasıda ülkenin bütünlüğüne kast ettiği için kapatılmalı.
müptezel yazar beyanı.

milyonlarca taraftarı olan, tartışmasız türkiye'nin en büyük camiasıdır galatasaray ve bugüne kadar adı hiçbir pis işle anılmamıştır.

bu büyük ve şanlı kulübü pis, kokuşmuş ağzınıza almayınız paralı köpekler.

ben demiyorum başkanınız diyor. pavalı köpeklev diyor.
1907 kere de ağlasanız olmayacak olaydır.
kapanmaz ama o dönem ki galatasaray kadrosunun aldığı kupalar soruşturma gereğince ellerinden alınabilir yanlış mıyım ? tarafsız gözle bakınca böyle de bi gerçek var.
bu kulübün inine girilmelidir.
kesinlikle daha fazla kaybetmeden ininin dibine kadar girilmesi gerekmektedir.
ülkenin en temiz takımına söylenmemesi gereken beyandır. bayağı temizdir yani
mahkemeler gerekeni yapmazsa, türk halkı yapar!
görsel
(bkz: bjk taraftar otobüsüne gslılarca saldırılması)
Bu barbar takımın türk futbolundan silinmesi gerekmektedir. Taraftarından futbolcusuna camiasına bu kadar gereksiz bir klüp var mi ya ? Galatasaray türk futbolunun sırtındaki kamburdur.
Son olay sonrası artık beklenen gelişme. Evet.
peki sen ömer çavuşoğlu'nu, nihat özdemir'i, murat ülker'i kulüp üyeliğinden kovacak mısın ?
peki beşiktaşlı ihsan kalkavan'ı üyelikten atacak mı ?

hiç zannetmiyorum.
e siz 'cumhuriyetin son kaleleri' değil miydiniz ?
öyleyse kovun bunları.

aa pardon !
kandırıldılar onlar.
kandırılınca feto'dan nemalanılmıyor zaten.
siz de haklısınız (!)