bugün

bazı andavallar böyle bir şey olduğunu sanıyor , tabi o anda polisle çatışmaktan , polis arabası yakıp yıkmaktan , olay çıkarmaktan göremediler orada şampiyonluk kupası kaldırdığımızı , tabi bir de bazı anası orta malı olmuş yöneticiler stat ışıklarını kapattırıp sahayı sulatınca , federasyon başkanı takım kaptanı ayhan akman'ın kucağına kupayı fırlatıp kaçınca görememeleri normal yadırgamıyorum

bakın arkadaşlar , o sene geldiniz arenaya , 3 ün 1 ini aldınız , sonra 34 maçta 10 puan fark yediniz , yenilen pehlivan güreşe doymaz misali play off siki çıkarttılar başımıza , allem edip kullem edip şampiyonluk maçını kadıköy'e taşıdınız , o maçın beraberlik diye bir seçeneği yoktu , bir taraf kaybedecek bir taraf kazanacaktı , o maç skor maçı değil kupa alma maçıydı , süzgeçten geçiyor mu gerizekalı ? ama dedim ya siz de haklısınız , yönetiminiz ışıkları söndürsün , federasyon kupayı atıp kaçsın , siz polisle çatışın , görememeniz normaldi kupayı ama ben anlatıyorum işte bak biz o gece 0-0 dan sonra şampiyon olduk

umarım anlamışsındır sevgili andaval arkadaşım.

hadi şimdi 6-0 6-0 diye bağır ve yengeç dansı yaparak uzaklaş.
Bazı andavallar tt arena'nın bekaratini aldığımız ve şampiyon olduğumuz sezon, kışın oynanan kadıköyde'ki maçın 0-0 bitmesinin ardından sabri ve saz arkadaşlarının üçlü çektirdiğinden habersiz olsa gerek. Ha tt arena'nın bekaretini aldığımız maçtan sonra da abdurrahim abileri ve taraftarın nasıl ağladığını da açsın izlesin izlemediyse. Hani küçük takımlar büyük takımları yenmekle övünürmüş ya, ahahaha.
alışkanlık yapan olay adamlar başkalarının maçları berabere bitince bile seviniyorlar açık ve net.