bugün

gs store'larda karşılaşılan manzara üzerine anlaşılan ve taraftarlarını bir hayli üzen durum.

dün izmir kordon'daki gs store'a her galatasaray'lı gibi uğrayıp, ürünlere bakmak ve beğendiğim şeyler bulursam almak için uğradım. reyonları ilgi ile gezerken forma kısmını en sona bırakmıştım. özellikle kendime almak üzere aksesuar eşyalarına, 16 aylık kardeşime almak üzere de çocuk reyonuna fazlaca vakit ayırdım. mağazadan ayrılmadan son olarak formalara bakmaya karar verdim, baktığımda ise o korkunç manzara ile karşılaştım. formanın sağında nike amblemi, solunda galatasaray arması. ''türk bayrağını'' ise etiketin üzerine yapıştırmışlar. görevliye sorduğumda; ''bayrağı unutmuşlar, o yüzden etikete koymuşlar, baskı isteyen belirtip bastırabiliyor yine'' gibisinden bir açıklama yaptı. fakat 3 çeşit formada da aynı durum olmasından ötürü inandırıcı gelmemesi sebebiyle konuda ısrar edince ''bazıları istemeyebiliyor, o yüzden etikete bırakıyoruz, isteyen belirtip türk bayrağını diktirebiliyor'' gibi bir cevap verdi. galatasaray türk takımı değil mi? sorum karşılığında ise başka müşterilerle ilgilenir gibi yanımdan uzaklaştı. ben ise kasadan ödemesini yapmak üzere alacağım elimdeki tüm ürünleri yerine bırakarak mağazadan ayrıldım. galatasaray sevgisi bitmez ancak böyle uygulamanın olduğu yerden de ürün almam.