bugün

fetö'nün hala galatasaray'da büyük ağırlığı olduğunu gösterir.

http://www.habergzt.com/f...-ihraci-reddedildi/50925/
siyasi görüş başkadır terör örgütü üyesi vatan haini olmak başkadır. büyük utanç.
emekleri çok geçmiş birini arıyorsanız bu da var. görsel

arkadaşlar fetö her yere sızar ama önemli olan temizlemek. temizlemezseniz üzerinize yapışır. gerçekten galatasaraylıysanız savunmayın, itiraz edin.
ya sizene lan amk.size giren çıkan ne.

tamam bende fetodan nefret ederim ama bu adamlar galatasarayimin en iyi dönemlerinin adamlar...

yani siyasi görüşleri kimseyi alakadar etmez..
ihraç edilmelerine karşı çıkanlar galatasaray'a ihanet etmiştir.

galatasaray bu saatten sonra fetöcü imajını silemez. hatta ciddi oranda taraftar kaybeder.
Önce malum parti kendi içindeki ve tabanındaki fetocuları ihraç edip yargılasın sonra hakan şükürü ihraç etmeyen kulübe laf edersiniz.
bu kararın çıkmasında etkili olan isim kadir çetinçalı.

kim bu kadir çetinçalı diyorsanız buyurun: https://twitter.com/12num...status/845723031658024960
galatasaray yönetimi nasıl orada kalabiliyor, nasıl 2 milyar borç ile ibra edilebiliyor? sorularının da yanıtı burada.
O değil ama benim anlamadığım borcu alacağından 359 milyon tl fazla olmasına neden olan bir yönetim nasıl ibra edilip aklanıyor. Asıl sorgulanması gereken konu budur bu genel kurulda.
Sırf akp hükümeti istediği için atmasınlar yeterli.
2010 da 70 milyon olan vergi borcu 3 milyona, 2014 de 200 milyon olan vergi borcu 7 milyona, 2016 da 300 milyon olan vergi borcu 30 milyona indirilen kulüpün devlete yaptığı büyük ayıp.
Hos degil, gereksiz, kustah, kendini bilmez, taraftarin gozunde kulubun simgeledigi degerlerden haber olmayan genel kuruldaki kendini guya modern atfeden adamlarin yaptigi buyuk hatadir.
adamın teki ben kandırıldım dedi

sütten daha ak oldu.

oysa her şeyi

o bunak herif, fetu ve reco komite kurup birlikte yapıyorlardı.

bu adamlar ; biz de kandırıldık dese kabul olmayacak mı ?

doğal bir durum.
çok sert tepkiler aldı. geri adım atacaklar.
geri adım atılmıştır. ihraç edildiler.

(bkz: arif erdem ve hakan şükür ün gs den ihraç edilmesi)