bugün

fenerbahçe nin ligden düşmesi halinde gerçekleşmesi muhtemel olay. hayal edince bile insana garip geliyor. bakalım görelim.

http://www.internethaber....erbahce-plani-358686h.htm
kiralanan ilk kişi alex olurdu.
--spoiler--
emre belözoğlu: ben doğuştan galatasaraylıyım.
--spoiler--
bir nevi alt lige kiralanmış futbolcudur, malum önümüzdeki sene bank asya revaçda.
ezeli rekabetin yanı sıra ebedi dostluğun farkında olmaktır.
fenerbahçenin 3 oyuncu hakkını ; lugano alex ve niang'dan yana kullanacağı düşüncesindeyim.
bilica ve baroni anadolu takımlarına kiralanabilir.
galatasaray'ın ihtiyaç duyacağı isimler ise sırasıyla santos-emenike-stoch-dia diye düşünüyorum.

Hayırlısı bakalım...
galatasaray zor günde fenerbahçe'nin yanında durmasıdır. oyuncuları 1 yıl için kiralayıp fenerbahçeyi zarardan biraz olsun kurtarma düşüncesidir.

evet, galatasaray böyle bir şey...
şampiyon olan takımdan nemalanmak istemesinin sonucudur.
batan geminin mallarına hucüm edilmesi olayının gerçekleşmesidir.
serdar kesimal ve bekir irtegün' ün yolunu galatasaray' a düşürürse faydalı olacak, zor durumdaki ebedi dosta katkı sağlaması bakımından da sevindirici olay.
guiza kiralanırsa, 2 takım arasında oynanacak derbi bir sonraki sene muhtemelen bankasya'da oynanır.
2 takım için de en hayırlısı olacaktır. zaten fenerbahçe'nin beceriksiz olanlar hariç, özellikle genç yabancı futbolcularını tutması lazım. biz yararlanamıyoruz hiç değilse galatasaray yararlansın.
evet bunu söyleyeceğimi ben de beklemiyodum.
galatasaray ın tenezzül etmeyeceği olay.şikeyle başarı yakalayabilmiş takımın oyuncusunu alsan ne olur ? zaten kendi başarısı değil bu paranın başarısı.o yüzden böyle saçma haberlere inanılmaması gerekir.
takımımızın hiç tenezzül etmeyeceği iştir.
umut fakirin ekmeği sözünü bir kez daha hatırlatan saçma hayal. malum, galatsaaray'ın adının olduğu yerde umut vardı.
güncel Önemli Başlıklar