bugün

gerek yoktur.
bursaspor zaten maçı hakkıyla alıp "bizans üçlemesi" adlı eserini tamamlayacaktır.
bunu diyen bunuda demişti zamanında.

(bkz: 9 mayıs 2004 trabzonspor galatasaray maçı)
(bkz: #7844379)
bir galatasaraylı olarak gerçekleştiği taktirde kabullenemeyeceğim hadisedir. en azından ikinci olarak şampiyonlar ligine gitmemiz için kesinlikle kazanmamız gereken maçtır. yeni stadımızda şampiyonlar liginde oynamayı fener' in şampiyon olmamasından daha çok istiyorum. galatasaray büyük takımdır, taraftarı da büyük düşünür.
Fenerbahçe'nin şampiyon olamaması demektir.
Bir fenerbahçeli olarak galatasarayın bu kadar düşeceğine inanmıyorum hatta kazanacağına inanıyorum.
ligin kalitesine yükseltmeye yönelik çalışmalara marka değerine vurulacak baltadır.
gs şampiyonlar ligine gitme ihtimalini neden yok etsin ki diye düşündüren düşünce.
kasten yenilmek fenerbahçe'ye özgü bir harekettir, galatasaray o kadar alçalmaz:

http://www.spor3.com/fene...dala-karismis-528085h.htm
haysiyetli hiçbir takım, özellikle de büyük taraftar kitlesine sahip takımlar ucuz hesap yapmazlar. ama normal şartlarda da bursaspor daha organize ve daha dirençli bir takım olduğundan hafta sonu oynananacak maçta şanslı taraf.
anadolu dan bir şampiyon çıkma vakti,febe olmasında kim olursa olsun düşüncesiyle hareket edip maçın bursaya verilmesi.
sadece fenerlilerin düşündüğü mevzu. bakalım bu teorileri ortaya atanlar hangi familyadanmış;
(#7841316) (#7844294)

bu da bonus;
(#7841610)

biri ağlamak mı demişti.*
uludağ sözlük yazarlarının fantezisidir. en az lig ikinci olup Şampiyonlar ligine gitmeyi ve mangırların gelmesini kim istemez.
Yenilgiye kılıf hazırlanmasıdır.
(bkz: kasımpaşa nın fb ye kasten yenilmesi) düşünmekte aynı şeydir.
yanlış bir tespittir. eğer galatasaray o maçı kasten verirse şampiyonlar ligi muhtemelen tehlikeye girer. ama şuda bir gerçek ki eğer galatasaray maçı kasten verirse ihtimali yok ama olduğunu varsayalım. şahsen desteklerim. çünkü bursa spor bu ligi kazanmayı haketti. fenerbahçe gibi 3 pas yapamayan voleybollarla top oynayan bir takımın şampiyon olmayı hak etmediklerini düşünüyorum.
mümkün değil yenilirse şp gider aksine beşiktaş ve trabzoın hemen arkasında avrupaya bile gitmesi tehlikeye girer.
Bu sene Fenerbahçe şampiyon ancak 6s ve 8tas yapacak şampiyon.
ŞAMPiYONLAR LiGiNi KAYBETMESiDiR...
BU ARADA YENiLiRSE KASTEN DEMEYiN BURSA ZATEN YENECEK GALATASARAYI.
şampiyonlar ligine gitmek istiyen galatasaray'ın asla yapmayacağı sahtekarlık.. ama zaten ligin namuslu(!) ekibi bursaspor, her puanını hakkıyla kazanan bursaspor, fair-play abidesi bursaspor böyle bir durumu zaten kabul etmezdi değil mi?
zamanın birinde bursaspor galatasarayı üstüste 5-0 yenmişti.
Eğer Kasımpaşa fenere yenilirse,galatasaray ın maça asılmayacağını düşünüyorum.Bursayı yensek bile fark 2 ye inecek,bursa nın iki maçı kalıyor (ankara maçını saymıyorum) , ikisi de evinde.. Bunları zaten kazanır bursaspor,yani bizim şampiyonlar ligine gitmemiz zor olur, o yüzden bütün sene yatıp bursa maçında iyi futbol oynayıp yenersek kasıt ararım ben...
söz konusu takım galatsaray olduğundan gerçekleşmeyecek hadisedir. zira namussuzca stadın içinde sondaj kuyusu kazıp, tehditkarca futbol oynayıp ve sayısız ibneliği yapan takım ne galatsaraydır ne de ismi lazım değil spor klübü* dışındaki türk takımlarıdır.
saçma sapan bir komplo teorisidir. Futbolu sevdiğini zanneden futbolseverler bu tip fikirlere kafa yoracaklarına futbolun kendisine kafa yorsalardı televizyondaki salak yorumcuları dinlemek zorunda kalmazdık.
istatistik olarak toplam şampiyonluk sayısında fenere yetişmek isteyen, bu kategoride fenerden fark yiyip " en büyük fener" tezhüratını bütün yaz dinlemek istemeyen galatasaray için mantıklı olsa gerektir. bu kadar pisliğin döndüğü ligimizde 34 maçın birine de yedek ağırlıklı çıkmak bilicanın bile dikkatini çekmeyecektir.
(bkz: bir varmış bir yokmuş)