bugün

Paraya doymuş Trabzonsporlu futbolcudur.
Trabzonlu oyuncudur. Hami için gökdeniz için yıllarca köpek gibi kapımızda bekleyenler bugün iki şeref yoksunu sayesinde artislik yapmaktadırlar.
kariyerine önemli bir adım atmak istemeyen futbolcudur.
sadri sener futbolcu olaydi ancak o olurdu. futbolculuk iştir mk hala hobi olarak gorenler var bu ulkede. niye gitmesin oyuncular baska bir kulube oyuncular anlam veremiyorum. hala vay o kulube gitti bizi satti mantigi gudenlere soruyorum. size calistiginiz yerden daha iyi teklif veren bir baska kurum kurulus firmaya gecmezmisiniz ? aklina edeyim bu holiganizmin. futbolcunun kendi sozlesmesinde yazan maddeler ve kendi insiyatifinde olarak futbolcu isterse basar gider arkadas onemli olan yaptigi istir.
tolga zengin.

şahsen ailesini uzaktan da olsa tanıyorum. galatasaray'a gitmeye kalkarsa kayınpederi onu vurur.
Trabzonlu futbolcuyu nah alırsınız diyilesi bir durumdur. Yıllarca Şenol güneş, ünal karaman, hami, gökdeniz, fatih gibi oyuncularımız almak için kapımızda köpek gibi yatanlar şimdi trabzon da adam olan iki şeref yoksunu adamı aldılar diye kendilerini adam sanmışlardır. siz önce '' galatasarayın çocuğu '' dediğiniz emre'yi fenerbahçeye kaptırmanın üzüntüsünü atlatın.
trabzonsporun b takım olmaktan vazgeçmesiyle vücud bulabilir.
Hayır da Fenerbahçeli bir çok oyuncuyu transfer eden Beşiktaş'ın taraftarı renklilerden oyuncu istemiyoruz (iyi de olsa) diye slogan atıyor, Galatasaray taraftarı ise bunu bir meziyetmiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyor. Gerçekten daha ne kadar gülünç olabilirsiniz acaba?
kimliğinde trabzon yazan trabzonspor'lu futbolcudur.
aklı başına gelen trabzon yönetiminin sözleşmesini, kolay kolay bırakamayacak şeklinde düzenlemiş futbolcudur.
(bkz: şenol güneş)
galatasaraylıların yüzsüzlüğünü ortaya çıkarmış futbolcudur. hala istediğimizi alırız diyorlar, onur'u muslera'nın yerine istiyorlar falan. bu yüzsüzlük lan, pişkinlik, terbiyesizlik... utanmadan söylüyorlar bir de. bu nasıl bir mide amk.