bugün

öncelikle galatasaray ya şampiyon olur ya da dördüncü olur. sonralıkla mbfk ilk ikide olur. bir de fenerbahçenin ne yapacağı hiç belli olmaz.
insanoğlunun güneşe ayak basma ihtimali kadar.
başakcity’yi yenerse olur.
Benim evlenme ihtimalinden düşüktür, evet.
Sezon başından beri diyorum Galatasaray evinde bu sezon kimseye maç vermez, gider en boktan deplasmanda yenilir. Bu fikstür de en kötü Galatasaray gibi görünüyor ancak en avantajlı galatasaray olarak görüyorum.
Başakşehir, Beşiktaş ve Malatya arenaya geldiği için yaz oraya 9 puan.
Ama Göztepe, Alanya ve Akhisar riskli duruyor sonuçta deplasman, eğer deplasmanda da iç saha gibi oynarsa şampiyon olur yok deplasmanda böyle devam ederse başakşehir olur.
Başakşehir maçinda alacağı skora bağlıdır. Muhtemel bir yenilgi ile sıfıra düşebilir.
başakşehiri yeneceğiz lakin beşiktaş içimizden geçeceği için sıfır olan ihtimal. dünkü maç her şeyi bitirdi. sülalenizi eşekler kovalasın emi.
Fenerbahçe'den yalnızca 2 puan önde olan tinerci bi taraftarın, ihtimalleri yazarken fenerbahçe'yi saymamasının hangi kafa ürünü olduğu merak edilendir diyeceğim ama tiner kafası olduğu belli.
fenerbahçe'nin şampiyonluk ihtimalinden daha fazla olduğu kesindir.

Başakşehir'le haftaya beraber kalması durumunda ihtimalin %0 olacağı durumdur.
An itibariyle %33'tür.

Diğer takımların oranları da şu şekilde;

-Başakşehir: %34
-beşiktaş: %33.

Not: donuz olduğu için ilk entryyi göremiyorum. Aynısını yazmışsa haberim yok.

Not2: beşiktaşlıyım. iki senedir başakşehiri şampiyon yapamamalarına neden olduk. bu sene kesin yapacaklarını düşünüyorum. Başakşehir olmazsa galatasarayla beşiktaşın şansları şu an eşit.

Edit: fenerbahçelilerin bu saatten sonra şampiyon olacaklarını düşünmesi hayret ettiriyor. ihtimallere neden yazmamışız?! Başakşehir'in galatasaray'ın beşiktaş'ın hepsi birden puan kaybedecek de fener puan kaybetmeyecek de şampiyon olacak. Volkan demirel'in son iki senedir 8-7-6-5-4 maç kaldı bütün maçları kazanıp şampiyon olacağımıza inanıyorum açıklamalarını hatırlatıyorum. işte üsttekiler puan kaybedecek filan diye açıklama yapar sezon sonu yine avucunuzu yalarsınız.