bugün

görsel

zeka seviyesi sadece nefes alıp vermeye yeten beyin yoksunu insanlardır.

şu görseldeki gayrimenküllerin değerlerini gidin noterden araştırın. bu arsalar eğer satılsa besiktas ve fenerin toplam değerinin 2 bin katı para değerine sahip oluruz.

bu gayrimenküllerin satışını engelleyen tüm galatasaray liselilerinin de ta amk. evet.
Bugune kadar niye satmadi,
Stadi eski yerinde yapmadin,
Vergi borclarini sildiedin,
Stadin catisini yapmadin,
Zlatani alamadin,
Yabanci siniri yok sampiyonlar ligini kaldiracak takim kurulur bu parayla.
Ha ayrica bunlar gs hisse senetlerini etkilermi bilen varmi. Varsa neden etkilemiyor.
Karakter olarak fakirdir. Evet.
Şükrü saraçoğlu stadı ve vodafone arena'nın devlete ait olduğunu bilmeyen salakların devlete stadyum yaptırdı dediği takımdır.
Gerçekte embesil olmayan embesillerdir.

Madem fakir değilseniz o zaman lütfen şu uefa'ya olan 134 m € olan borcunuzu ve devlete karşı olan 34 m tl olan vergi cezanızı öder misiniz?En azından boşuna ceza yemiş olmazsınız.Teşekkürler.

Sevgilerle uefa yetkilisi:Severus snape.
Sukru saracoglu stadi fenerbahce tarafinsan finanse edilerek yapilmistir. Stad devletindir.

Vodafone arena besiktas jk tarafin insaati finanse edilerek yapilmistir.

Telekom arena toki tarafindan yapilip gsye verilmistir. Gs cebinden insaata para harcamamistir, belese konmustur.
önemli olan bir şirketin zengin olması değil ki.

okuduğum haberlerden çıkardığım sonuca göre galatasaray'da kaçak var. denetlemenin olmadığı zamanlarda galatasaray'ın paraları çaktırılmadan kullanılmış. dolayısıyla galatasaray'ın gelir-gider dengesi bozulmuş. şimdi uefa bu kayıp paraların hesabını soruyor. galatasaray'ın verecek cevabı olmadığı için yaptığı sunumlarla bu açığı kapatacağını düşünüyor.

Ben galatasaray'ın ceza alacağını düşünmüyorum. çünkü avrupa'da en çok tanınmış türk takımı. başta belçika ve fransa olmak üzere birçok ülkede lobileri var. bi şekilde burdan yırtacaklardır.

2 yıllık men cezası almazlar. bence gelirlerine tedbir konar ya da transfer yasağı gelebilir. bence böyle...
hiç mi biriniz oradaki mal varlıklarını okumadınız amk.

adam mecidiyeköy'deki arasa yazmış. arasa nedir la ?

neyse galatasaraylıyım. bana onlardan 1 m2 vermediği sürece sikimde olmaz.

saçma sapan adamlara yıllardır tonlarca para saçılıyor. eğer uefa bir sıkıntı bulduysa ve bunun cezası men ise yapılması gerekir.

ya parayı geçtim ulan o takımda bedava oynamak için yapmayacağım şey yoktu benim. hiç değilse alt yapıda oynataydınız emin olun tonlarca para verdiklerinizden daha iyi oynardık.