bugün

''seneye artık bank asya 1.lig'e ehehe, seneye süper lig'e çıkarsınız artık'' gibi geyiklerle kendilerine kişisel tatmin sağlayan ezik insanlar topluluğu.

büyük takımların alt sıralarda yer almalarıyla küçüldüklerini düşünürler. kendi takımları biraz altlarda yer alsa hemen sırtlarını dönerler takımlarına. bunların çoğu kendi futbolcusunu jip içinde döven, bir kısmı da paralı tüpçü başkanın portekizli göçmen transferlerine bel bağlamış futbol hastası insanlardır.

başlıca geçim kaynakları galatasaraydır.

allah ıslah etsin.
kendi takımlarının başarısından çok galatasaray başarısı görmüş kişilerdir. 50 ya da 20 hiç farketmez. kaç yaşında olursa olsunlar kazanılan kupaları bir teraziye koy deseler galatasaray kefesi yerin dibine göçer. buna rağmen hala ötekilerdendirler ve galatasaray ile dalga geçerler.

+alex sen 10 senedir fenerdesin hangi kupaları kaldırdın?
-hımmmm ııı, 2 kez şampiyon olduk.
+başka?
-2 kez de süper kupa.
+aferim. mikrofonumuzu 5 sene oynayan hagi'ye uzatıyoruz.
-bi siktir git hocam! göt oturur kafa düşünür.

-alex dede bize futbolculuğunu anlatsana?
+ben şöyle asist yaptım. böyle gol attım. 3000. golü attım. 10000. asisti yaptım.
-dede şampiyonlar ligini aldın mı?
+5 maç üst üste gol attım.
-dede uefa?
+karısını en çok siken futbolcu seçildim.
-dede türkiye kupası?
+hagi dediler, messi'nin koşmayanı dediler, en çok forma giyen oyuncu oldum.
-dede kaç tane lig şampiyonluğu yaşadın?
+zaten bizim zamanımızda fenerin büyüklüğü kupa büyüklüğü değildi. tanımlayamıyorduk bizde.
düne kadar florya yı basan kendi kaptanına küfür edip sonra gerivites yapan, başkanı yönetimi istifa etsin diye götünü yırtan, maçlardan önce dakikalarca protesto eylemi yapan, futbolcularını yerin dibine sokan pankartlar hazırlayan hala metin oktaydan medet uman, havaalanında üstüne yürüyen yimpaş yozgatspor dimi...
allah gani gani ıslah etsin.
ayrıca rakip ile taşşak geçmek futbolun içinde var o yüzden bu gün en yüksek sesle "Kümede kaaal galatasaray
(bkz: iki kanirtmiş iki)
güncel Önemli Başlıklar