bugün

son yıllarda bilhassa bu sene aşırı şekilde olan uyumdur. gs ne derse federasyon emir telakki ediyor hatta ve hatta gsnin birşey demesine kalmadan öyle kararlar alıyor ki dünyada eşi benzeri yok. şikeci diyenler acaba bu duruma ne diyorlar çok merak ediyorum hoş onlar kendilerine gelince hiç birşey demezler.

ilk olarak fatih terim meselesi adam 2 maç ceza aldı fenerbahçe maçından evvel ertelendi , akabinde tekrar ceza aldı yalnızca trübünden taktik verdiği için 4 maç alması gerekirken ve normalde önceki 2 maçda eklenmesi gerekirken 3 maç ceza aldı. bir hafta evvel yılmaz vural trübünden cep telefonuyla taktik verdiği için 4 maç ceza almasına rağmen böyle bi karar verildi ki fatih terim bırakın telefonu alanen taktik tahtasıyla anlatıyordu.

ikincisi caner mevzusu , ortada fol yok yumurta yok fırat aydunus dönüp canere sözde küfürden kırmızı kart veriyo. adam küfür etmiyor hatta küfürü eden çıkıp caner etmedi ben ettim diyor buna rağmen 3 maç ceza alıyor işte adalet !

en son olarak da gökhan zan , uzun uzun anlatmicam adam yumruk atıyo cezası erteleniyo. bu seneye bakın sürekli gsnin cezaları erteleniyo ne hikmetse. bu ve bunun gibi bi dünya olay oldu gs ile alakalı. resmen haluk ulusoy dönemi geri döndü artık yeter !