bugün

geçen sene ana avrat sövdükleri hakan balta'ya bu sene fenerbahçe maçından sonra oral seks yapacak kıvama gelmelerinden bile anlaşılabilecek durumdur. bunlar öyle bir taraftardır ki adnan polat on numara diye bağırırlar en ufak başarısızlıkta defol derler. bunlar öyle taraftarlardır ki ii. terim döneminde terime etmedikleri hakaret kalmazken bugün daşşaklarına gurban babo derler. bunlar öyle bir taraftardır ki taraftar bile değildir. evet.
geçen sene sövdüğümüz hakan balta şuanki oyununun yarısını bile oynamıyordu. iyi oynamayan adamı neden sevelim. bizim için arma önemli futbolcular değil. yürekli oynasınlar hepsini bağrımıza basarız.
böyle odaklanmamızı sağlayan takımımızdır.çünkü biz alıştık bir kere şampiyonluklara, avrupaya gidip milanları, arsenalleri, barcelonaları, real madridleri tokatlamaya ! en büyük başarısı şampiyonlar liginde çeyrek final ya da uefada çeyrek final oynamak olan takım taraftarlarının anlayamayacağı gururdur !
normaldir. çünkü hem türkiye hem de diğer dünya liglerinde başarı odaklı olmayan tek takım yoktur.
üstü üste galatasaray ile ilgili başlık açan fikir mühendisi fikri isimli, fenerbahçeli arkadaşımızın içindeki galatasaray sempatisini su yüzüne çıkaran önermedir.

(bkz: önünden ye kardeşim)

edit: sen kimsin ki galatasaray taraftarı ile ilgili kanıya varıyorsun? önce kendi götünüzü toplayın siz.
galatasaray taraftarının karakteridir. daha doğrusu karaktersizliğidir.

hem eski başkanları hem de yeni başkanları bunu gayet iyi bilmektedir.
Kesinlikle Fatih Terim faktörüdür.
yanlış bi görüştür. la oğlum türk halkı olarak hepimiz böyleyiz zaten neyi tartışıyoruz.
bize bunları, sahaya sırtını dönen, efsanelerini yuhalayıp şımarık moda ikonlarına tapar gibi tezahüratlar yapan ve en ufak başarısızlıkta stadını yakan, futbolcu döven "semt" sakinlerinin söylemesi çok ironik.

herkes aynı bokun tonları ama herkeste biz başkayız havaları.

ben kendimi bildim bileli galatasaraylıyım; başarıyı başarısızlığı skine takmayan bi takım varsa trabzon'dur, bursa'dır, sakarya'dır, göztepe'dir, anadolu'dur.
geçen sene 6alatasaraylıyım demeye utanan çevremin bu yıl fanatik taraftarımsı olması ile açıklanabilir durumdur.
tabi bu sadece benim çevrem için böyle(!)