bugün

"üç büyükler" olarak adlandırılan istanbul takımlarından galatasaray'ı destekleyen kişilerin genelini kapsayan gözlemler bütünüdür...
ilginç bir profildir galatasaray taraftar profili. kendi içinde tutarsızlıklar sergiler.

1)galatasaray liseli galatasaraylılar;
galatasaray'ı kendi malları sayar bunlar, alayı zengindir, galatasaray kulübünün tüm nimetlerinden faydalanırlar.

2)kürt galatasaraylılar;
galatasaray taraftar sayısının milyonlarla ifade edilmesindeki en büyük etmen olan taraftarlardır. bunlar içinde hatırı sayılır bir kısım, apo'nun galatasaray'ı tutması sebebiyle galatasaraylıdır. diğer kısım ise yeşil-sarı-kırmızı olan kürt renklerinin ikisinin galatasaray renkleri olması sebebiyle bu takımı tutar.

3)uefa kupası galatasaraylıları;
galatasaray'ın en önemli sportif başarısı olan 2000 yılındaki uefa kupası zaferi sonrası galatasaray'ı tutan taraftarlardır. bunlar en tehlikeli ve kaypak güruhtur. hatırlayınız 2010-2011 sezonu galatasaray'ın kötü gidişinde bunların birçoğu ortalıkta yoktu, geçen sezonki şampiyonluk sonrası yeniden peydah oldular.

4)ergen galatasaraylılar;
yaşları 13-26 arasında değişkenlik gösteren kişiler. bunların tamamı uefa kupası başarısı sayesinde galatasaraylı olmuştur. maçlara gitmezler, deplasman yapmazlar, sözlüklerde ve sair platformlarda galatasaray paylaşımları yapmaktan ziyade bir halta yaradıkları görülmemiştir.
Ulan hepsinin tipinden belli oluyor galatasaraylı oldukları. Bir insanın yüzünden bu kadar mı sevimsizlik akar? Bu kadar mı rezil kişilikleri olur ? Sevemedim hiç bir galatasaraylıyı adam gibi! (söz meclisten dışarı sözlük )
(bkz: üşenmemiş yazmış bir de)
profilimden gayet memnunum, aynı şeyleri fenerliler için düşünüyorum. rezil, şikeci, şerefsiz pislikler. sözüm sözlükten dışarı.
yağmurda şemsiye satanlara benzer galatasaraylılar , takım küme düşmemeye oynarken ortalıkta görünmezler , sadece takım şikeyle şampiyon olduğunda ortaya çıkarlar.
iyi gün taraftarı olurlar.

Ahlaki olarak 3 puan nasıl gelirse gelsin sevinirler.

Utanma duyguları gelişmemiştir.
Çevremdeki galatasaraylıları baz alarak uzun süren analizlerime göre bu insanlarda aşağılık kompleksi var genel olarak hayatta başarısı olmamış, tek mutluluk kaynağı galatasarayın başarısı olan. kazanmak için her yolu deneyen, ahlaki olarak zayıf, iyi gün dostu olan ve güçlüden yana olan. çoğunluğu yobaz olan taraftar profili çiziyorlar istisnalar elbette mevcuttur diğer taraftar gruplarını yüceltmiyorum ama gördüklerim bunlardan ibaret.
Edit: istisnalar mevcut demiştim zorunuza neden gidiyor ki hepiniz mi aynısınız yoksa?
Yukarida ki arkadas sen gözüne gözlük al.
Hatta gözlük alma direkt göz nakli falan ol.
Berbat bir gözlemci ve hasetinden çatlayan, kuş familyasına ait bazı denyoların gerçekten uzak ve hadsizce yaptığı sikindirik tespitler pek bir şey ifade etmiyor.

O yüzden kesin sesinizi.
görsel
Tek mutluluğu galatasaray insanı. Ben demiyorum kendileri diyor.
Böyle nedense gözümde orta yaslarda ama cool gözükmeye çalışan her dakika viski ve puro içen maça gittiğinde loca da oturan küfür nedir bilmeyen ve tahminen karısını çıtır bir hatunla (hatta birden fazla) aldatan adam profili geliyor.

Edit: sanırım tanıdıgım bütün galatasaraylı insanlar böyle olduğu için o profil canlandı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.