1. ?.
  (bkz: öff)
  1 ... kapooo
 2. 1.
  galatasaraylı olmaları yeterli bir sebeptir.
  2 ... lapsuscalumni
 3. 2.
  galatasaray taraftarından nefret etme sebepleri

  atatürk tarafından lanetlenmiş olmaları.
  vatan haini ilan edilmeleri.
  apo'nun gs'li olması
  teröristlerin birçogunun gs'li olması.
  5 -4 ... dennishan
 4. 3.
  kendi stadlarını ateşe veren, sağa sola saldıran sözüm ona dağdan gelmiş ayılar gibi olmadıkları içindir. galatasaray taraftarı olgundur, kültürlüdür, centilmendir. oynadığı maçların yüzde doksanında şike tespit edilen ama cemaatin torpiliyle ayakta duran bir kulubü siklemedikleri içindir.
  1 -3 ... biliqnamyturqan
 5. 4.
  bi bursaspor taraftarı değil.
  ... bigbadtrip
 6. 5.
  atatürk tarafından lanetlenmiş olmaları: galatasaray lisesi ile galatasaray klubünü karıştıran dallamalardan daha akıllı oldukları için;
  vatan haini ilan edilmeleri: kaçan şampiyonluğun ardından polis otolarını yakıp yıkan, vatandaşın vergisiyle yapılmış durakları yıkan bir taraftardan daha erdemli oldukları için.
  1905 yılında kurulup, bir orospu çocuğu terörist destekliyor diye iddia edenler kadar mal olmadıkları için;
  teröristlerin birçogunun gs'li olması: dağdaki teröristlerin başını tutupta tek tek hangi takımı tuttuğunu tespit etmiş gibi götünden martaval okuyanlardan bin kat daha akıllı oldukları için.
  3 -1 ... biliqnamyturqan
 7. 6.
  bir çok kürtü içinde barındırması.
  evet ırkçıyım

  ayrıca "sarı-kırmızı ve zeminin yeşili ile uyuşmaları , bana özgürlük isterler mi" diye düşündürmüyor değil.
  2 -2 ... ignis gehennalis
 8. 7.
  Kendilerini en temiz taraftar gurubu zannetmeleri yeterli bir sebeptir.
  1 ... kakarotto
 9. 8.
  şike yapmayıp şike yapana da destek vermedikleri içindir, bu dava şeref davamız deyip davadan dönen yöneticilerini destekleyenler gibi olmadıkları içindir, kendi sahasında kupa kaldırılınca hayvan gibi polis arabalarını ateşe vermedikleri içindir, kupayı anasının ak sütü gibi helal eden takıma kupasını vermemek için türlü orospu çocukluğu yapmadıkları içindir, her demecinde rakip takıma sataşmayı borç bilen şerefsiz yöneticilere sahip olmadıkları içindir, türkiye de ilk ve tek uefa-süpEr kupa alan takımı tuttukları içindir ve son olarak örnekte de okunduğu gibi kendilerine sataşanları bu şekilde göt ettikleri içindir.
  ... i go you go we go
 10. 9.
  korkmayın 2.lerden kimse nefret etmez.

  2.den sadece 1. nefret eder.

  çünkü kendi tahtında gözü vardır 2.nin.haliyle en büyük rakibidir o yüzden ederse 1. nefret eder.

  dolayısı ile ülkenin en büyük 2.kulübü olan g.saraydan neden nefret edildiğine dair illa bir merak varsa bunu ülkenin en büyük kulübü olan fenerbahçenin taraftarlarına sormak gerekir.

  fenerbahçe taraftarları elbette bir sürü gerekçe sıralarlar ama temel gerekçe g.sarayın fenerbahçenin en büyük rakibi olmasıdır.
  -1 ... ertan erdem