1. .
  galatasaray taraftarının 18,10,2009 galatasaray trabzonspor maçında, tribünde açtığı pankart ile ince ayar verdiği olaydır;

  (bkz: http://www.htspor.com/spo...psiz-Mi-lan-Rijkaard.aspx)
  2 -1 ... millervemarlboro
 2. .
  (bkz: yendik mi lan)
  zamanında gs karşısında beraberlik bile alsa tur atlayacak olan ac milan'ı 3-2 yenerek verilmiş ayardır.
  2 -1 ... laz vegas
 3. .
  --spoiler--
  Zorunlu Açıklama: Haber Türk Gazetesi/Erhan Telli

  Bir süredir Haber Türk Gazetesi'nde, Erhan Telli imzasıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard'ı adeta zorla Milan kulübüne transfer ettirmek üzere birbiri ardına haber ve yorumlar yer almaktadır.

  Sözkonusu muhabir, yazılarında önce Milan kulübünden Frank Rijkaard'a "teklif getirtmiş", sözleşmesinin süresini "indirtmiş", hocamızın kafasının iyice karıştığına iman etmiş, "göz hapsine" aldırtmış, nihayet senaryosunun gerçekleşemeyeceğini idrak edince bugünkü "haber"inde de "seneye Allah Kerim" diyerek niyetini iyice açığa çıkarmıştır.

  ilginç olan, birbiri peşi sıra bu haberlerin aynı kalemden çıkmasının yanısıra sözkonusu gazetede ısrarla manşetten verilmesidir.

  Bu ısrardan anladığımız, Galatasaray'daki gidişatı bozmak, takımımıza olan inancın temel kaynaklarından Teknik Ekibimizin kalıcılığını tartışılır hale getirerek istikarsızlığı pompalamak ve sonuçta tüm Galatasaray Ailesi'nin kafasını karıştırmaktır.

  Yazılan bu senaryonun boşa çıkması, itibar görmemesinden dolayı Galatasarayımız adına mutlu, sözkonusu medya organı ve muhabiri adına üzüntülüyüz!

  Sözkonusu medya ve muhabirin, gelecekte de Galatasaray'ımızı yeni spekülasyonlarla karıştırma çabalarında bulunmaya devam edeceklerinden kuşkumuz yoktur.

  Galatasaray ailesinin, bugün olduğu gibi, gelecekte de bu tip sonuçsuz çırpınışlara prim vermeyerek, Şampiyonluk hedefimizde birlik ve dayanışma içerisinde olacağından eminiz.

  Galatasaray Spor Kulübü
  --spoiler--

  her zamanki gibi ultrAslan'ın olayı devraldığını gösteren pankart.
  1 ... nickimsist
 4. .
  haftaya milan taraftarından cevap gelmesi beklenmeyen pankart. gelse güzel olurdu o ayrı.

  pene troppo galata - sarai

  tercüme: çok da şeyimdesin galatasaray.
  2 -5 ... rakamsal