1. 1.
    aradan geçmis 20 milyon yıl hala bizim uefa kupamız var diyorlar.

alt üstü bir sikko kupa, içide bos bakırdan yapmışlar.millete kupa diye veriyorlar bu uefa da az değil.

ukrayna'nın köy takımı olan dnipro bile kazanmaya tenezzül etmedi bu rezil kupa'ya evet.

ahirette de bunlara sorsalar "bizim uefa kupamız var" derler bunlar kesin utanıyorum sizden.

trexler özellikle bu halinizi görse yüzünüze tükürürdü.aldiklari iki tane sikko kupa övünür dururlar.

bir kupa kaç para sanki.
    2 -2 ... s h a k t a r v8
  2. 2.
    (bkz: uefa kupası için aradan milyon yıllar geçtiğini söyleyip bizim 28 şampiyonluğumuz var yeaa diye başlıklar açıp yorum s.çan takım taraftarları utanmıyor mu sorunsalı) şeklinde olsa daha güzel olacak sorunsal.
    4 -1 ... trouble
  3. 3.
    Neden belirtildiği anlaşılmayan sorunsal.
    Galatasaray şike soruşturması mı geçirdi ? Hayır.
    Sigma olomouc’ dan 7 gol mü yedi ? Hayır.
    Şampiyonlar ligi gruplarında 0 mı çekti ? Hayır.
    O zaman neden utansın ki ?

Edit: anca eksilersin üç yıldızlı. Kudur !
    1 -1 ... old quiet stranger
  4. 4.
    10 20 yıl önce aldıkları kupayı halen konuşuyorlar.

Lan biz şampiyonlar ligi grubundan lider çıktık bu kadar abartmadık.

Kupayı kazandıkları yıl yendikleri takımlar da bologna ve leeds gibi sikko takımlar güler misin ağlar misin?

Bu yıl şampiyonlar liginde gelen giden çakacak ve ülke puanını düşürecekler ayrıca rezil olacaz.

Şöyle psg bayern barçali gruba düşerlerse akıllanırlar biraz.

Yol yakın iken gitmekten vazgeçin beşiktaş gitsin yerinize.
    4 -13 ... s h a k t a r v8
  5. 5.
    Hayır bak, hiç de utanmıyorum.
    1 Asır geçer yine konuşuruz, kupa bizim değil mi.
    6 -1 ... queenofhearts
  6. 6.
    Hakemler sayesinde 10-15 puan fazladan kazanıp ligi 4. Bitirmediğimiz için utanmaya gerek yoktur.
    3 -2 ... ustegmenin postasi
  7. 7.
    bak senin adına cevap vereyim: önce o kupayı al, sonra çemkir. bir g.saraylı olarak sadece şike bahçelilerden utanıyorum.
    4 -2 ... seruven44
  8. 8.
    Takım kötüyken kombine yakıp takım iyiyken stad dolduran taraftara utanmıyorlar mı demek abes. Uyanmıyorlar tabi.
    2 -3 ... frekans