bugün

galatasaray oyuncularının rezilliğini gösterir. buyurun uçakta takımca fenere küfür ediyorlar, sanki fener neyse.

http://www.milliyet.com.t...ahce-1879298-skorerhaber/
iyi yapmışlardır. Helal olsun. (bkz: bu ülkede Göte göt denir)
rezalet.

ben beşiktaş taraftarıyım. utanıyorum bu durumdan.

biz çarşı olarak takımların efsanelerine hep saygı duyduk. ali sami yen ve metin oktay'a örneğin.

ha keza fenerbahçe de, hep karakterinde olduğu gibi, kendisine yakıştığı gibi sevinmiştir. usulüyle, dozajında takılmalar hep olacaktır. yani fenerbahçenin yaptığı takılmalar, edebiyle ve zeka dolu olmuştur. güldürürken düşündüren yanı da cabası.

ama bu galatasaray artık iyice çığrından çıktı. bakın abartmıyorum, yarın birileri ölse bunun sorumlusu kim olacak? tabiki de galatasaray yönetimi, melo, burak yılmaz.

gençliğe yazık oluyor. biri bu kulübü durdursun artık.
utanç duyulması gereken durumdur. teneke dedikleri kupayı aldıklarına sevinen takımın oyuncularının rezilliği görülmüş oldu.
Sanki fenerliler galatasarayı her daim saygıyla anıyor da buna şaşırılıyor birde.
amlarına koyayım ben onların az bile yapmışlar.
içlerinden geleni söylemişlerdir. allahın bildiğini kuldan saklamamışlardır.
kendi aralarındaki iştir. yok hani eleştirenler galatasaray kimle maç yaparsa o'nun taraftarı olanlar.
stadda edilmediği sürece pfdk'ya bok yemenin düştüğü küfürdür.

not: bir galatasaray taraftarı olarak tasvip etmiyorum. gelin gelelim yayında galatasaray spor kulübü'ne küfür eden yorumcuları, moskova'da galatasaray taraftarı'na küfür eden aziz yıldırım'ı savunan ikiyüzlülerin bunu dillerine dolamaları büyük yüzsüzlüktür. onu da belirtmeden geçmeyeyim.
videoda sadece biiiiiiiiip duyulmakta. çok ağır bir küfürdür.
Başlığa edit vermek gerekir
(bkz: galatasaray taraftarının fenerbahçeye küfretmesi)
genel bir düzelnleme gerekirse fenerbahçe taraftarıda galatasaraya küfrediyor.
(bkz: türk taraftarların rakip takımlara küfretmesi) diye bir düzenlemeden kaçınmamak gerekir. Kötü birşeydir. Toplumsal ahlakın altüst olduğunu gösterir. Eski hoşgörülü günlerimize dönmemiz lazım. Fenerbahçeliyim. Galatasaraya küfür etmem fenerbahçeye küfrettirmem. Herkesten bu saygıyı göstermesini beklerim. Küfür etmek kimseye yakışmaz. Çünkü küfür güçsüzlüğün göstergesidir. Güçsüzler özgü bir seydir.
yarın akşam saraçoğlunda ses desibel rekorları kırılarak cevap verilecek hadisedir.

(bkz: günah bizden gitti)
Zamaninda fenerbahcede küfür etmiştir gsye, hatta 2005 de sampiyonluk kutlamalari sirasinda şarkiyla hem fenerbahce futbolculari hem binlerce taraftar eşliginde gsye küfür etmistir.

Fenerbahceliyim: notu.

(yalniz kupayi alip fenerbahceye küfür etmek biraz komik geldi bana sonucta tr kupa okadar ònemli kupa mi ki? Ayrica kupada fenerbahce gsnin uzaktan bile rakibi degildi galiba)
tuncay'ın 2006'da sami yende ergen tarzında bir baba hindi tezahüratı yaptığını bilmeyenlerin eleştirdiği küfür. la ben anlamıyorum küfür olmasa galatasaraylı futbolcular fb'yi çok mu seviyor anlamına gelecekti. taraftar edince bir şey yok
galatasaray'ın utanmaz terbiyesiz oyuncularını göz önüne sermiştir.
beşiktaşımızın kardeşi fenerbahçeye edilen ama aslında edenin hakettiği küfürdür. sevmiyoruz lan biz cimbomu sevemiyoruz !
kendi başkanları bile ediyor amk.

(bkz: sikerim böyle fenerbahçe yi)
şu hareketleri yapan şike mahkumlarının zoruna gitmiştir. https://www.facebook.com/...o.php?v=10152438425019265
terbiyesizliktir bu olayların boku çıkmaya başladı yine birileri ölecek ondan sonra rahatlıcak millet küfür savunanlara zaten lafım yok.
rezil, ezik tokicileri memnun etmiştir.
seviyesizliklerini tekrar gözler önüne sermişlerdir. kaale alarak onların seviyesine düşmemek gerekir.
insanın yüzünde sevimli bir gülümseme bırakandır.
şike konusunda, rüşvet konusunda tescillenmiş bir takımın ironik savunmasıdır.
az bile yapmışlardır.
al birini vur ötekinidir, herkes sütten çıkmış ak kaşık sanki .

not: fenerbahçeliyim.