bugün

ekmeğin aslanın ağzında olduğunu anlamış fenerbahçe taraftarı olan kişidir.
(bkz: bu ne yaman çelişki)
-ee pardon bakarmısınız bunun bi beden küçüğü var mı acaba
-haa o mu kalmadı hem o kalitesiz ablacım bak bunun fenerium olanları var onlar çok acayip hem rengide güzel yaa onlardan al sen ucuz hem.
- ay ne münasebet galatasaraylıyım ben
-ablacım devir ekonomi devri şimdi galatasaray seni düşünüyor mu kazanınca sana para mı veriyor git al fenerium al yahu.
-...
profesyonelce işini yapmaya yapan, hele ki -hamdolsun !!!- krizin etkilerini dibine kadar hissettiğimiz dönemde işini kaybetmemek adına daha da özverili çalışan, sattığı her üründen prim alması dolayısıyla galatasaray'ın her başarısını aslında içten içe isteyen ama yüreğinde fenerbahçe aşkını sonsuza kadar yaşayan ve fenerium'da çalışan bir galatasaraylı'dan hiç farklı olmayan emekçidir kendisi. he aziz yıldırım ya da adnan polat "bak evladım telefon, doğalgaz, elektrik ve su faturanı ben ödeyeceğim, her ayda sana 1000 kontör benden hediye bırak bu işi" derse elbetteki işini seve seve bırakacak kişidir.

ayrıca peşin edit. (bkz: fenerbahçe sevgisi sınır tanımaz) *
araştırma yapılsa sayısı oldukça yüksek çıkacak , normal bir durumdur. fenerium da çalışan galatasaraylı için de geçerli tabi ki.
(bkz: fenerbahçe tv de spikerlik yapan galatasaraylı)
hayat şartlarından dolayı seçme lüksü olmayan fenerlidir, belki sarı kırmızı giyer iş icabı ama bu ne onun fenerliliğini bozar ne insanlığını. ters durumda da aynı şey geçerlidir.
ajan olabilecek fenerlidir. kotu bir ya da birden fazla satıs elemanı, bir camianın ekonomik carklarına comak sokabilir...
(bkz: emre belezoğlu)
ekmek parası uğruna bursasporlular bile beşiktaş kartal yuvasında çalışır, bu kadar eminim..
ayrıca bu kişinin fenerium askıları ile ilgili komplonun yaratıcısı olduğunu düşünüyorum.. *