bugün

psikolojik kuş katliamı olur.
sözlükte tek bir fbli bile kalmaz açılan başlıklar altında fbliler kaybolur gider, pişman olurlar, mahvolurlar, perişan olurlar.
galatasaray taraftarı, tüm yorumları izlemek için geç uyuyacaktır.
çocuğunu kaybetmiş gibi üzülecek fenerliler olacaktır. yazık.
aynı zamanda beşiktaş ı ve fenerbahçe yi de elemiş olacak.
bende galatasaraylıyım ama fenerbahçelilerin alman bir takımı türk takımına tercih edeceğini düşünmüyorum.
Kimse yazmamış bir üst tura çıkar amk,akıl var mantık var beyler.
hemen kura muhabbetleri başlar. abi juventus ya da porto gelsin aman.
Bi bu kadar da şanstan ya da rakibin güçsüz olduğundan konuşulur.
bir çok kişi göt olacaktır.
istanbulda her zamanki gibi yine trafik olacaktır. insanlar yaşamaya devam edecektir. yaşam sıkıntıları hiç aksamadan devam edecektir. tabi bunlar olurkene şimdiki gibi nefes de alınacaktır.
schalke turnuvaya veda etmek zorunda kalacak.
alman temsilcisi elenmiş olacaktır.
burak yılmaz takla az gelir deyip, parenda atmayı deneyecek. bunun sonucunda 4 kaburgasını kıracak ve aşil tendom'u yırtılacak bu nedenle 6 ay sahalardan uzak kalacaktır.
Beşiktaşlılar her zamanki gibi takımının en iyi olduğuna ve Shalke'yi onların da yenebileceğini söyleyecekler.
elenirse olacakların tersidir. ayrıca fb ve bjk lilerin de pek sikinde olmaz aradan iki gün geçtikten sonra.
beşiktaşın tarihin tozlu sayfalarını kurcalayarak schalke'yi yendikleri hazırlık maçını bulup 'bakın biz de yenmiştik' diyerek kendilerini kandıracakları durumdur.
Taksim meydanına çıkıp amuda kalkıp çikite muz şarkısını söyleyecem. Napalım amk?
ben kalp krizi geçireceğim. Rabbim sen koru.
benim gibilerini çok üzer. yapma bunu yapma.
ferguson çakıra övgü dolu sözler eder.
ülke puanı artacak.
ihtimaller dünyasında olabilecek herşeydir.

benim gözümde zerre kadar bir halt olmaz, hatta üzülürüm. yemişim ülke puanını.

inşallah elenirler.
avrupa da yeni bir başarıya imza atmış olacağız.
antuda komple teorileri üretilecektir.Ben de arada girip girip götümle güleceğim o sitedeki ilkokullu bebelere.
güncel Önemli Başlıklar