1. 1.
  ümit özat'ın beyaz tv'de yaptığı açıklama.

  galatasaray sayesinde dünya üçüncüsü olduk
  https://twitter.com/Fikir...status/960049134853132288
  4 -1 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Şenol hoca be herifin el öpmesine boşuna izin vermemiş. Pislik bulaşırdı üzerine. Ağız isali pislik herif.
  3 -4 ... frekans
 3. 3.
  hahahaa... ulan süper ya süper. ümit kazması bir laf ile dağları devirmiş.

  ilk olarak saplantı haline gelen beşiktaş ve şenol güneş nefreti iyice ortaya çıkmış oldu. hatırlarsanız geçen hafta arası oynanan kupa maçında vurun kırın taktiğiyle ve anormal bir hırsla oynamıştı. oynasın elbette. her rakibe öyle oynasın. sıkıntı yok. lakin emin olun g.birliği o hırsı başka hiçbir maçta göstermeyecektir.

  bir ara sözlükte fatih terim'i fatih terim yapan gs'nin 8 şampiyonluğunun mimarı fetöcü hakan şükür'ün bağlantılarıdır demiştik. alın buyrun işte.

  bu arada hırstan nefretten gözü dönmüş gerizekalı ümit özat bilmeden aslında fatih terim'e ağır sokmuş oluyor. anlayan anladı. uzatmıyorum.

  teknik direktörlerin takıma katkısı yoktur, kadro iyiyse oynar demiş oluyor.

  birileriniz çıkıp tafarel, popescu, hagi olmasa ne şampiyonluklar ne uefa gelirdi diyorsunuz. diğerleriniz başka telden çalıyorsunuz. bir karar verin amk.

  daha uzun uzun yazardım lakin tamam artık sakin olun lan. beşiktaş şampiyon olmayacak. cuma günü o defter kapandı. 2.5 sezondur ne kafa siktiniz be.

  tanım: ümit özat beyanatı.
  6 -7 ... power supply
 4. 4.
  Ilhan mansızın golleriyle üçüncü olduk o'da beşiktaştan çıkmıştı.
  7 -8 ... hercool
 5. 5.
  doğrusu şimdilerde fetö'nün önde gelen isimlerinden biri olan galatasaray efsanesi hakan şükür'ün tüm kazmalıklarına rağmen ilhan mansız'ın golü sayesinde dünya üçüncüsü olduk olması gereken söz.

  bu lafı söyleyen ümit özat'ı da o dönem şenol güneş dışında kimse adam yerine koymuyordu şenol güneş gitti kadroya aldı az buçuk futbol kariyeri oldu bu sayede. şenol güneş kompleksi fenerbahçe holiganı adamı galatasaray yalaması yapar işte böyle açık ve net.
  2 -6 ... public agent efsanesi
 6. 6.
  Bir Fenerli olarak doğru söylemiş. Yalnız ikide bir şenol güneş’e Çatması doğru değil. Daha kırk fırın ekmek yemesi lazım.
  2 -1 ... centurion
 7. 7.
  şenol güneş o yıl, turnuvanın en iyi teknik direktörü seçilmişti hatırlatırım.

  (img:#1631226)
  2 -2 ... atom fizigine lanet olsun
 8. 8.
  Madem şenol güneş bisey yapmadı jenerasyon filam yaptı.

  Senol hoca sampiyonlar liginde rekorlar kırdı lider cikti namağlup cıktı önüne geleni devirdi.uefa da çeyrek oynadi ,2 sene şampiyon oldu eze eze.

  Bunları nereye bağlayacak acaba?

  Jenerasyonmuş. He he.
  2 -6 ... forza besiktas
 9. 9.
  kısmen doğru olan açıklamadır.
  neden mi ?
  kadronun büyük kısmı 2000 Galatasaray'ından oluşmakta idi.

  hepten ise doğru bir açıklama değildir.
  neden mi ?
  çünkü yıldıray,ilhan,emre, nihat gibi adamları milli takıma monte eden ve onlardan maksimum fayda alan şenol Güneş'in ta kendisidir.
  ha keza tayfur ve sergen gibi tek yönlü oyuncuları yedek bırakan ve toplu hücum-toplu savunma anlayışına dönen bizzat şenol güneş idir. *

  not: ilhan Mansız'ın attığı golün hazırlayıcısı ümit Davala'dır ve ilhan'ın pozisyonunda topu ceza sahasına taşıyan arif erdem'dir. *
  ... ataturkcu 20