bugün

yarın oynanacak real madrid galatasaray maçında galatasaray'ın yapması gerekendir.
riera yı ronaldo nun üstüne salarak.
10. dakikada ronaldo ve mesutu aynı anda tek bir sert hareketle sakatlayıp olayı tek kırmızı kartla geçiştirerek, birde burakın çok sağlam bir iki artistik yere atlaması gerek.
Ciddi olarak söylemek gerekirse, madrid'e kart gördürterek bozabilir. Pepe ile cok ali cengiz yapmak lazim ve ramosla da tabi. Ordan bir kirmizi + penalti alinabilirse dengeyi alt üst eder. onun disinda cok zor.
ortasaha ile defans hattının 95 dakika boyunca konsantre olması.
huduniye sormuşlar;
-yahu birader o kasanın içinden dışarı nasıl çıkıyorsun?
-unutmayın, kasalar dışardan açılmasın diye yapılmışlardır, içerden değil.

galatasarayın yolu da bu olmalı. real madride yenilmemek için oynanan her oyunun sonu mağlubiyet olur. yapılması gereken real madridi yenmek için sahaya çımaktır. bu realin alışık olduğu bir şey değil. real sadece yenmeyi biliyor, nasıl yenilinmeyeceğini bilmiyor.
"Nasil yenilinmeyecegini bilmiyor" diyen, Son 3 Barcelona maçını izlememiştir. Adamlar barcelona'ya yenilmekten bıktıkları için yenilmemeyi çok iyi biliyorlar.
erken atılan, üst üste gelen 2 gol, real'in oyun dengesini bozar. Bir gol yeseler bile savunma güvenliğini ihmal edeceklerini düşünmüyorum. Real her türlü gol atar çünkü. Ama ihtimal ihtimaldir sonuçta. Yenilen 2 gol, real'i şoka uğratabilir ve dengesini sarsabilir.
taktik yaptım beri gelin.

çıkacak kadroda muhtemelen riera ya da emre olacak. bunların ikisi olmaması lehimize olur. sabriyi koyun ve ronaldonun peşine takın. yüreği yeter sabri reyizin. amlarına koyarız.
önce messiye dikkat etsinler. Zlatan adamı zlatabilir ona da dikkat etsinler. Takımın güçsüzleri onları oyalarken santraforlar atak yapsın.
Futboldan hiç zerre kadar anlamama rağmen süper strateji verdim bence. Evet.
formülü buldum. Bütün gs li futbolcular ani ve beklenmedik bir anda birden bire Domalıp, anüs dediğimiz (halk arasında göt) bu bölgelerini açarsa 5 dk felan real madrid saskinliga uğrayacaktir. Kaldı 85 dk.
fatih terim in her zaman söylediği gibi "futbol oynayarak". her ne kadar kaliteli futbolculara sahip olsalar da onlar da 11 kişi sahada olacak.
Sergio'yu delirtip ki kolay delirir kart gormelerini saglarsak ilk ve son 25 dakikayi atlatabilirsek, mesut, alonso, modric, maria ve cr7 gununde olmaz, direkler zorluk cikartmazsa rahat aliriz. Tabi gsnin 11+ 3 oyuncusunun da %1000uyle oynamasi sart. Yazinca zor gibi ama her sey kader. 3 yer 2 atariz. Onemli olan atmak...
dengeli bir şekilde saldırarak.
sabri' nin ronaldo nun bacağına açıp işemesi... o maçta konsantre, oyun dengesi falan kalmaz..*
kafası kesik horoz misali oynamaktır. teknik-taktik bütünleşmesiyle real madrid ve benzeri takımları yenme ihtimali sadece şansa bağlıdır. sarhoş gibi oynamalı galatasaray. real madrid bizi anlamaya çalışırken, kendi oyununa konsantre olamaz. kısacası türkiye'nin euro 2008'de oynadığı gibi oynamalıdır. ne oynadığı belli olmadan... allah allah sesleriyle saldırmalı arkasına bile bakmadan...
güncel Önemli Başlıklar