1. 1.
  rekabeti orospuluk düzeyine indiren ne idüğü belirsizlerin tespitidir.

  birader adamı zıvanadan çıkarmayın. insanı sinirlendirmeyin. germeyin. istediğiniz şeyi söyleyebilirsiniz ama kahpelik yapamazsınız.

  galatasaray şampiyon olduğundan beri "orospu çocukları" "pkk'lı galatasaraylılar" tarzında onlarca entry giriliyor ve görüyorum ki bu entry'lerin çoğunu da beşiktaşlılar giriyor.

  amaç ne?

  küfür mü işitmek istiyorsunuz?

  başkalarının anasına bacısına küfür etmekle orgazm mı oluyorsunuz?

  ne ulan!
  6 -2 ... arshil
 2. 2.
  bazı şikeci orospu çocuklarının söylemidir. o kadar.
  2 -1 ... mazlumu getirin bana
 3. 3.
  tanım yapmak için alakasız bir şey sıçan yazar yorumudur. bir kere abdullah öcalan ın dillere pelesenk olmuş vecizesi denilecekse başlık 'pekeke' olmalıdır yok öyle denilmeyecekse tanım yanlıştır.
  ... i go you go we go
 4. 4.
  orospuçocukluğun dik alasıdır.

  şimdi bir tane orospu tohumu galatasaray pekekedir dedi diye sen kalk sırf kendi tuttuğun takımının sana aşıladığı nefret ile bunu türkiye'yi en iyi şekilde tanıtmış ve türkiye'nin dünyadaki gurur olmuş takıma mal et. lan gülerler adama gülerler. sırf forma rengi sarı kırmızı saha yeşil olunca pkk nin renkleri oluyormuşmuş. beyne bakar mısın. kuş beyni amk kuş beyni. o zaman malatyasaporda pekeke takımı kayserisporda göztepe de hatta roma da pekeke takımı. beyninizi sikeyim sizin.
  ... x e deger veren adam
 5. 5.
  ayıp ve yakışmayan bir önermedir. bir fenerbahçeli olarak ülkemizin takımını bir terör örgütüyle bir tutmak akıl mantık işi değildir. çamur atmaktır. rekabetin orosbulaştırmaktır.
  1 ... oytunkaran
 6. 6.
  galatasaray taraftarı adamın dilindeki pelesenki siker. ayık olun.
  3 ... the godfather
 7. 7.
  diyarbakırlı aziz yıldırım fenerbahçe başkanı o zaman fenerbahçe de pkk lafı ne kadar şaçmaysa, o kadar saçma bir konu.
  ... biliqnamyturqan
 8. 8.
  (bkz: iftira)
  ... usualsuspects
 9. 9.
  atatürk e suikast düzenlemeye teşebbüs etmiş zihniyetlerin türkiye cumhuriyetinin önemli camialarından biri olan galatasaraya atmış olduğu koca bir iftiradır.
  2 ... chessplayer
 10. 10.
  Bir zamanlar, Galatasaray'ın " biz sizi 6 sıfır yendik " söylemlerinin ötesine geçemese de bir rakibi vardı ve bu rekabet, her rekabette olduğu gibi taraflar arasında başlayan bir rekabetti. Bazı yöneticilerin yaptıgı ahlaksızlıklar ve bu ahlaksızlıklarını örtmek için taraftarlarını kullanarak hedef saptırmasının sonucu gelinen noktayı bize gösteren cümlecik. Bu oyuna gelmeyip düşünme yeteneğini kullanan, bireysel muhakemesini yapabilen taraf ve taraftarları tenzih ederek söylemek isterim ki, kandırılıyorsunuz.

  (bkz: Bir rakibim vardı eskiden)
  ... krups