1. 1.
  aslanlar gibi çıkar oynarız diyen gsli fanatiklerin düşünmesi gereken olay. real madrid yedeklerle çıkacağını sanıyorsan yanılgıya düşersin. hoş, yedeklerle çıksa bile gs' nin işi zor. tarihi fark gelebilir.
  2 -3 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 2. 2.
  çıkıp elinden geleni yapacak. chealsea yede 5-0 yenilmiş ama sonra destan yazmıştı.
  2 ... senrey26
 3. 3.
  (bkz: küçük hanımı harcayacaklar matmazel)
  3 ... nutellali balik ekmek
 4. 4.
  kafasını kendi liginden dışarı çıkaramayanları ilgilendirmeyen sorunsaldır. galatasaray küllerinden doğar hepinizi göt eder de siz hangi yüzle yazmaya devam edersiniz bilinmez ? geçen sene 3 maç sonunda buralar fırsatçıların bayram yeri gibiydi sonra alayınız göt lalesi olmuştunuz.
  1 -2 ... bamya ve xl condom aski
 5. 5.
  Galatasaray kazanacaktır.
  1 -1 ... murattemur
 6. 6.
  (bkz: biz daha ölmedik)
  ... congolos
 7. 7.
  Takım olarak Şehir turu yapacak, yenilirse götlerine biblo sokacak yazarlar için özel biblolar alacak, şöyle bir ispanya'yı görecek, falan filan işte.

  Ha maç mı?

  Altı yememeye çalışacakları kesin.*
  ... asuregibisurat
 8. 8.
  galatasarayın gruptan çıkmasının baglı olacağı maç oldugundan kaynaklanan sorunsal. madrid buyuk ihtimal garantileyeceginden sıkıntılı olmazlar ama r.madrid bu. adamlar 7-0 onde olsa 8i arayan adamlar. barca olsa oyuncularını koruma amaclı yedek cıkar pasif oynar falan ama dedigim gibi madrid bu. galatasarayın hırs yapacağı belki kazanacağı ama kolay olmayacak mactır.
  ... mrdrone
 9. 9.
  futbolcular zevkini çıkartmalı, ve mümkünse kilitli don giyip, her ihtimale karşı anahtarı yutmalıdır.
  ... nikimyirmikarakterli
 10. 10.
  Fatih hoca soyunma odasında grup yapmıştır arkadaşlar adamı daha dün rüyamda gördüm sabri ben oturuyorduk * fatih hoca elinde pimaj borudan çıkardığı beyaz lastikle geldi bi sabriye bi bana bi sabriye bi bana sonra çekti gitti. yani diyeceğim odur ki çıkar aslanlar gibi oynarız.
  1 ... armut