bugün

ŞiKE YAPMAYAN TAKIM SÖYLEYiN BANA , GÜLEYiM * .
Şaşırdık mı hayır, şike, torpil, rüşvet, haraç bunların gündelik yaşamlarında olan faktörler. Yüzlerine tükürsek yarabbi şükür derler.
Hayrettin hayatında top tutmuş da sanki ettiği laflara bak.
Zamanında futbolcuları anelka elle gol atmış bir kulübün taraftarının gündeme getirmesi komik ve ironik olan itiraf. Ne desem bilemiyorum. Beşiktaş ve trabzonspor lehine de sanki hiç hakem hatası yapılmadı ha ?
Yahu yazma demiyorum ama kendi kulübünün hatasını eleştirmeden başka kulübü eleştirme. işte o zaman samimi olmuyorsun.
Ayrıca BJK Denizli maçı için verilen teşvik de içinde itiraf geldi.
1987 de ki Malatya BJK maçı için giden arabalar hala yolda geziyo .
Ne olmuş ? Tarla mı sürülmüş yoksa ?
ayrıca kendi kulüpleri lehine yapılan hakem hatalarından bahsetmeyen, özeleştiri yapmayan şuursuz fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor fanatiklerinin gündeme getirmesi komik ve ironik olan itiraf. ulan siz sanki çok masumsunuz be !
Soruşturma açın.
Hayrettin in varlığı karşılıklı gol varın teminatıydi.
şikebahçenin şike yaptığı tüm dünyada tescillendi. bizim ülkede rte bu eziklerin götünü kurtarmak için fetö ye attı suçu.
(bkz: şikeci galatasaray)

2006'da da inönü'de bjk yatmıştı gs'ye. bunlar birbirlerinin or.pusu. herkes fenerbahçe'ye karşı, babanız fenerbahçe. dağılın şimdi.
Doğrudur, beşiktaşlıların götü kalkmadan önce gs ve bjk kardeş takım denilirdi eskiden. Fenerle gs her zaman düşmandı. Fenerin olmasını istememiş olabilirler eski futbolda bunlar çok çok normal şeylerdi.
Üşenmedim, çıkış yapıp yeniden baktım. Donuz listemde olan şuursuz trabzonspor ve fenerbahçe fanatiklerinin yazdığını gördüm. Şimdiii:
1-) Ortada birinin şike yaptığına dair kanıt yok.
2-) Adamın isteksiz oynaması şike yapması anlamına mı geliyor ?
3-) Neden kendi takımınız lehine yapılan hakem hatalarını değil de başka takımları konuşuyorsunuz ?
Dolayısıyla hiçbir şeyin ispatı olmayan iddia. Ayrıca hayrettin’in neden 30 sene sonra bu konuyu gündeme getirdiğini anlayamadım.
Kısacası geçiniz.
Emekli olduktan sonra da gol yemezsin be.
Bu hayrettin büyük kumbaraydı.

Futbolu bıraktı g.saraylılara hala gol yediriyor hahah.
(bkz: şikeci galatasaray) diye boşuna dememişler.
Başkalarının boş boş şeylerle şike yaptığını söyleyerek kendini temize çıkarmaya çalışmak doğru değildir. Bu durum Fenerbahçe'nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmez.
görsel

1992 yılında oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçı hakkında ilginç itiraflarda bulunan Galatasaray'ın eski kalecisi Hayrettin Demirbaş, sosyal medyada gündem oldu.

Hayrettin Demirbaş,

"92'de Beşiktaş'a 4-3 yenildik, Beşiktaş şampiyon oldu. Ben o gün, en iyisini yapmaya çalıştım. Bazı arkadaşlarım resmen bıraktılar, neden? Fenerbahçe olmasın da, Beşiktaş olsun diye maçı mahsus Beşiktaş'a verdik." ifadelerini kullandı.

https://www.yurtgazetesi....lerek-verdik-h199213.html