bugün

görsel

1992 yılında oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçı hakkında ilginç itiraflarda bulunan Galatasaray'ın eski kalecisi Hayrettin Demirbaş, sosyal medyada gündem oldu.

Hayrettin Demirbaş,

"92'de Beşiktaş'a 4-3 yenildik, Beşiktaş şampiyon oldu. Ben o gün, en iyisini yapmaya çalıştım. Bazı arkadaşlarım resmen bıraktılar, neden? Fenerbahçe olmasın da, Beşiktaş olsun diye maçı mahsus Beşiktaş'a verdik." ifadelerini kullandı.

https://www.yurtgazetesi....lerek-verdik-h199213.html
Başkalarının boş boş şeylerle şike yaptığını söyleyerek kendini temize çıkarmaya çalışmak doğru değildir. Bu durum Fenerbahçe'nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmez.
(bkz: şikeci galatasaray) diye boşuna dememişler.
Bu hayrettin büyük kumbaraydı.

Futbolu bıraktı g.saraylılara hala gol yediriyor hahah.
Emekli olduktan sonra da gol yemezsin be.
Üşenmedim, çıkış yapıp yeniden baktım. Donuz listemde olan şuursuz trabzonspor ve fenerbahçe fanatiklerinin yazdığını gördüm. Şimdiii:
1-) Ortada birinin şike yaptığına dair kanıt yok.
2-) Adamın isteksiz oynaması şike yapması anlamına mı geliyor ?
3-) Neden kendi takımınız lehine yapılan hakem hatalarını değil de başka takımları konuşuyorsunuz ?
Dolayısıyla hiçbir şeyin ispatı olmayan iddia. Ayrıca hayrettin’in neden 30 sene sonra bu konuyu gündeme getirdiğini anlayamadım.
Kısacası geçiniz.
Doğrudur, beşiktaşlıların götü kalkmadan önce gs ve bjk kardeş takım denilirdi eskiden. Fenerle gs her zaman düşmandı. Fenerin olmasını istememiş olabilirler eski futbolda bunlar çok çok normal şeylerdi.
Tescilli şikecilerin ve hamsilerin ağlama duvarı olmuş sözde şike.
(bkz: şikeci galatasaray)

2006'da da inönü'de bjk yatmıştı gs'ye. bunlar birbirlerinin or.pusu. herkes fenerbahçe'ye karşı, babanız fenerbahçe. dağılın şimdi.
şikebahçenin şike yaptığı tüm dünyada tescillendi. bizim ülkede rte bu eziklerin götünü kurtarmak için fetö ye attı suçu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.