bugün

29 Ekim 1933 yılında cumhuriyetin 10.yılı şerefine istanbul'dan kürek çekerek gölcük'e kadar gidip donanmayı ziyaret eden ve donanma komutanı tarafından ödüllendirilen insanların önderlik ettiği takımdır.
1.5 yıldır iyi kötü yaptığım vücut geliştirme sporu ile beraber güçlendiğimi hissedip merak sardığım sporun bir takımıdır. ve ne yazıkki yaş olarak geç kalmış olabilirim takıma girebilmek için. kürek çekmedim hayatımda ancak 1 ay çalışma ile öğrenebilirim, ee güçte var.

acaba bu takım beni alır mı diye düşünmekteyim? nereye imza atıyoruz? *
başka dilde aşk filmine konu olmuştur.
geçmiş vakitte, yaklaşık 4-5 yıl süresince sporcusu olduğum, hala deli gibi özlediğim takım. spora ve sporcusuna verdiği önemle göz yaşartır. hele şampiyon olmaya görün, dostluk kardeşlik neymiş o zaman anlatır. onur, gurur kaynağı.
--spoiler--
2012 Yılı Kürek Sezonu, 4-5 Şubat tarihlerinde Adana'da yapılan etkinliklerle açıldı. Her iki gün boyunca yapılan yarışmalarda ekiplerimiz tam anlamıyla rüzgar gibi estiler ve rakiplerine büyük üstünlük sağlayarak sezonun ilk kupasını müzemize getirdiler.

Büyük A Erkekler: 1x
Büyük B Erkekler : 2x , 4-
Hafif Kilo Büyük A Erkekler: 2x , 4-
Hafif Kilo Büyük B Erkekler : 2x , 4-
Genç A Erkekler : 4-
Genç B Erkekler :2x

Puan sıralaması:
1. Galatasaray 260 puan
2. Şişecam Çayırova 233 puan
3. Fenerbahçe 98 puan
4. Fethiye Bld. 57 puan
5. Çukurova Üniv. 14 puan
--spoiler--
şampiyon olan takımdır.
evdeki ergometre ile çalışırken, içlerinde olmayı hayal ettiğim takımdır. geç kaldık, geç.
galatasaray taraftarının bir sonraki sene için gözdesidir. futbolu hiç saymıyorum artık, hadi iki senedir basketbolla kendinizi kandırıyorsunuz. orda da bu sene siki tuttunuz. artık şu küreğe gönül verin adamlar her sene şampiyon oluyor görmüyorsunuz.
görsel