1. 1.
  galatasaray'ın Atatürk olimpiyat stadındaki maçlarımız için hazırladığı özel, 3 maçlık, kombinelerdir. açık tribün 3 maçlık toplam 30 milyon, kapalı tribün 60 milyon, numaralı tribün 90 milyondur. bunlar 3 maçın toplam fiyatlarıdır.

  tekli bilet almak isteyenler için, açık 15 , kapalı 30, numarali 50, numarali yanlari için 40 ytl olarak belirlenmiştir. kısaca kombine oldukça ucuza gelmektedir zannımca.

  ekstra : kombineleri alanlara sezon almanağı paket halinde tam olarak hediye edilecektir. zaten bunun piyasa değeri 16 ytl'dir. örneğin 3 maça gidecek bir açık kombinesi alacak arkadaşımız için 30 - 16 = 14 ytl'ye 3 tane şampiyonlar ligi izleme olanağı vardır. maç başı 5 milyon bile değil şaka gibi.

  inanmayanlar için resmi siteden ;

  http://www.galatasaray.or...;HID=1&haberID=295296

  bu stadı dolduramayacağımızı söyleyenlere de kapak olacaktır 3 maçta 200 bin seyirci..
  2 ... alcoholica
 2. 2.
  galatasaray yönetiminin, şampiyonlar ligi gibi önemli bir organizasyonda 6alatasarayın boş stada oynamaması için yaptığı bir jesttir. Nitekim 6alatasaray geçen sene şampiyonluğa giderken bile sınırlı sayıda seyircinin önünde maç oynamıştır. ALi Samiyen'de bile kaç bin kişiye oynadığı galatasaray spor kulübü aranarak öğrenilebilmektedir.
  -2 ... dahii
 3. 3.
  fiyatlar harikadır,zira kapalı kombinesinde 1 maçın tanesi,samiyende eski açıkta sivas maçını izlemeye eşdeğerdir.. kapalıyı doldurmak farzdır..
  1 -1 ... selmagezinir
 4. 4.
  şampiyonlar ligindeki maçlara 2002'den öncekiler dahil olmak üzere bir bakıldığında stadların pek de boş kalmadığı rahatlıkla görülebilmektedir. yönetim bu kadar doluluğa rağmen fiyatları da düşürmüştür. bu para sorunlarına rağmen. çünkü takım da boş stada karşı oynamak istemeyecektir. ve beklenen rakam 3 maçta 200 bin kişidir. bu da büyük ihtimalle sağlanacaktır. hatta daha da fazlası.
  ... alcoholica
 5. 5.
  (bkz: 3 maç 200 bin bilet)
  ... fowler
 6. 6.
  bugün galleria biletix ten gözlediğimiz kadarıyla * satışları manyak etmiş kombinelerdir... sıra biraz rahatladıktan sonra tekrar bunalıyordu,1 saat bekledik... * *
  -1 ... selmagezinir
 7. 7.
  2 günde 43.200 adet satılan kombinelerdir. 6 bin adedini de şampiyonlar ligi resmi sponsoru ford ayırtmıştır. ali sami yen stadı' ndan kombine almış olan, şahsımın da dahil olduğu 12 bin kişiyi de hesaba katarsak rakam 60 bini geçiyor şimdiden. maça da daha 5 gün var. sanırım yine galatasaray' a ait olan 67 bin kişilik seyirci rekoru bu maçta kırılacak.

  (bkz: 12 eylül 2006 galatasaray bordeaux maçı)
  1 ... fth
 8. 8.
  an itibariyle numaralı tribün hariç tamamen tükenmiş biletlerdir. olimpiyat stadı kaç kişi alıyorsa o kadar insan orada olacaktır. "12 eylül 2006 galatasaray bordeaux maçı' nı galatasaray kazansın varsın sonra ligde kalan 29 maçta da berabere kalsın" mantığıyla hareket eden galatasaray taraftarları ligdeki kötü gidişe rağmen biletleri tüketmiştir. bu kombine satışları da "galatasaray stad yapsa da dolmaz ki" diyen o diğer kulübün kel yöneticisine de kapak olsundur. * *
  2 ... fth