1. .
  hep eksikler vardır. 10 numara bir türlü bulunamaz. (bkz: galatasarayda aranan 10 numara) hadi ona benzer birşeyler çıksa bu sefer defansif ortasaha olmaz. ayhan akman gibi bir adam defasif orta saha oynatılr.

  aslında sorunun en büyük nedeni hagi nin futbolu bırakmasıdır.
  ... micro cuts
 2. .
  sabri, arda ve diğer takımlarda kiralık olan mülayim ve oğuz' un kendini bulup oynamaya başlamasıyla ortadan kalkacak olandır.
  ... legend of the stranger
 3. .
  efsane hagi gidince ortaya çıkan ve yıllardır çözülemeyen sorun.
  ... ayvaz
 4. .
  bu sene olmasını beklemediğimiz sorundur. bu sorunun resitale dönüşmesini bekliyoruz.
  1 ... kajmer
 5. .
  bir beşiktaşlı olarak bu sene galatasarayın orta sahasını izlerken zevk alacagımı düşündüğüm için bu sene olmayacak olan sorundur.
  2 ... pascal 1903
 6. .
  bu sene çözülmüş gibi duran sorundur. hagi'nin yerini yıllardır dolduramayan galatasaray lincoln'ün transferiyle o pozisyonu doldurmuştur. ön liberoya da linderoth alındı ki gerçekten kaliteli bir futbolcu. e daha bunun barış'ı var, ayhan'ı var, sabri'si var, hasan şaş'ı var. gelecek vaad eden mehmet güven'i var. yok sorun morun.*

  edit : arda'sı da var evet.
  1 ... uieat
 7. .
  muhtemelen devam edecek olan sorundur; avrupa nın oldukça iyi iş yapan iki orta saha oyuncusu alınmasına rağmen malesef galatasaray ın hala bir kanat oyuncu eksiği var orta alanda! arda nın aslen sağ açık olduğu halde solda oynamasının sebebi de budur zaten; hasan şaş ise aslında forvet arkası olduğu halde yıllardır sağ açık olarak oynatılmaya çalışılmakta, ribery varken müzmin yedeklikten fazlası olmayan sabri de yine sağ kulvarda iş yapmaya çalışmakta malesef!

  kabul etmek gerekir ki iyi bir kanat oyuncumuz olsa ne sabri, ne de hasan şaş oynayabilir kanatta*; en büyük umudum ise serkan çalık ve barış özbek in orta alanın sağ tarafında iyi iş yapmalarıdır...

  elbette ben burada avrupa için konuşmaktayım; yoksa bu orta saha tsl için yeter de artar bile orası ayrı.
  ... disco inferno
 8. .
  rakip takımlar için sorunsaldır artık. * *
  5 ... olur be
 9. .
  aydın yılmaz ve harry kewell ile sorun olmaktan çıkmış durumdur.
  3 ... rosava
 10. .
  artık rakip takımlar için varolan bir sorundur.
  1 ... bedevix