bugün

kallinin takımın başına getirilişinin ardından,haginin jubilesiyle yıllardır boş kalmış 10 numara pozisyonunun doldurulması adına galatasaray yönetiminin atması beklenen bir diğer adım.mondragon'un köln'e gidişiyle kaleye de dino zoff'un alınması ayrıca önerilir şahsımca..son aldığımız duyumlara göreyse başkan özhan canaydın bizzat ferenc puskas'ın formasıyla basın mensuplarına poz vermis,başkanından söz aldığını,futbolcuyla anlaşmaları durumunda klübünün her türlü fedakarlığı sağlayacağını belirtmiş,ancak birkaç hayırsever vatandaşın puskas'ın öldüğünü hatırlatmasıyla,toprağı bol olsun diyerek üç kuluvallah bir elham okumustur.
kaynak:uludağsözlük haber ajansı
not:bu transferlerde baskanın yakın arkadası olan schalke baskanı rehberg ve iş ortağı haim fresco da ayrıca devreye girmiştir.
gassay icin cok super olacak bir hadise. ehehe.
oz-ayar niteliginde entry: akabinde maradona'nin havaalaninda kat kat olmus gobek yaglari arasinda ulkeye kokain sokmaya calismasi sonucu tutuklanmasiyla ozhan canaydin'in tum fool-play ruhunu ortaya sererek her iste bir hayir vardir aciklamasi sonrasi galatasaray taraftarina deriiin bir oh cektirecek transfer olayi.
pele 'nin Özhan canaydın 'a mail atarak tavsiyede bulunması ve gelecek vaad ettiğini belirtmesi neticesinde gerçekleşen olay..
mondragon'un gitmesiyle turgay şeren'in kaleye alınması sonucu maradona'nın gelmesi galatasaraya inanılmaz katkıda bulunacaktır.gs yönetiminden alınan haberlere göre bu sezon hedef super kupadır.
(bkz. maradona yla konustum hayrettin de gelmezse oynamam dedi)
(bkz: gül gül öldük)
(bkz: maradona cimboma yeşil ışık yaktı)

(bkz: gelirsem pele yi de getiririm dedi)
fenerbahçe ronaldoyu getirirse neden olmasındır.

(bkz: yersen)
(bkz: dur lan bende espiri yapacağım)
(bkz: fenerbahçe nin zico yu teknik direktör yapması)
(bkz: çok komik oldu yavvvv)
(bkz: ismail yk artık aslan)

edit: kendimden tiksindim lan o derece.
fenerbahçenin bir zamanlar (bkz: simao) vakasından sonra gül gül ölecegim başlık.
tomas, enke, nobre, wederson, edu, lugano ve deivid gibi dünya futbolunun süper starlarını kadrosuna katan real fenerbahçe' nin müzmin taraftarının güzel esprisi. ya en iyi kavramları değişik, yada birileri en iyi diyerek arkalarda kalan çürükleri kakalıyor. dünyanın en iyi futbolcuları diye zırvalayan kadim dostumuz, acaba son 4 yıla ait yılın futbolcularına bakmış mı? birileri geldide bizmi kaçırdık, anlayamıyorum.

ha roberto carlos, ortega, kezman veya van hooijdonk gerçekten büyük isimler. ama biraz silkinip kaf dağından inilerek bakılırsa, roberto carlos dışında, hiç birinin ' mevkisinde dünyanın en iyisi' olmadığını görürsün(üz). yapmayın etmeyin güzel kardeşlerim, bunlar dünyanın en büyüğü ise, lampard, messi, drogba, ronaldoX2 ve ronaldinho nedir ?
güncel Önemli Başlıklar