1. 1.
  bi çok konuda kendini savunmaktan aciz, "avrupa şampiyonu" takımı nerelerden nerelere getiren, kendi taraftarlarının bile nefret ettiği galatasaray klubünün yöneticilerinin beyan etmiş olduğu "yalan" dır. güya galatasaray'ın klube ait milyonlarca dolar değerinde taşınmazı varmış da fenerbahçe'ninkilerin hepsi devlet malıymış. bi işe yaramadıktan sonra gayrımenkulü napıyım??. geç bunları.. adamlar "fakir" olmalarına rağmen bunu cidden söylüyorum mükemmel stad yaptılar. biçok klüp için hayal olan kendilerine ait tv kurdular. her sene astronomik rakamlara oyuncu transfer ettiler*. vs.. vs.. yani her yönden kurumsallaştılar. bi de zengin klubumüz neler yapmış son 3-4 sene içinde;

  -bülent korkmaz, hakan ünsal, arif erdem gibi avrupa'daki her başarıda pay sahibi olan futbolculara resmen siktir çektiler.
  -franck ribery gibi belki de önümüzdeki 10 yıla damgasını vuracak "maden"i 300 bin euro uğruna ellerinden kaçırdılar. bi süre 10 milyon dolar tazminat alacağız diye resmen taşak geçtiler bizle.
  -her sene ismi cismi belli olmayan bi milyon tane adam aldılar. hiçbirinden bi bok çıkmadı.
  -artık gelenekselleşen "ali sami yen bu yaz yıkılıyor " yalanından gına getirdiler.
  -hiçbi sikim yapmadıkları halde yürekleriyle oynayan 15-16 adamın başarılarına ortak olmak gibi dünya'nın en rezil ezikliği yaptılar. *
  -gheorge hagi *

  allah'tan zenginiz..

  (bkz: özhan canaydın istifa)
  2 -1 ... arjen robben
 2. 2.
  büyük başkan özhan canaydın a haksızlık yapıldığını düşünenlerden biriyim.böyle bir başkan bir daha zor gelir.bütün suç daha önceki başkanlarındır.bülent akın a 8 milyon dolar, serkan aykut a 4.5 milyon dolar özhan canaydın mı verdi.
  2 ... worldlike
 3. 3.
  Gurur,şeref herşeyden daha cok zenginlik katar insana..Bunuda bir kenara bırakırsak,bir kac sene icinde tamamen üstü kapalı bir stadı olacak olan takımda galatasaraydır..(bunlar laf deil projedir).Riva arazisi denilen yer tüm fenerbahce mal varlıgı kadar nakit etmektedir(bunlar laf deil gerceklerdir). Sagdan soldan duyulmus yalan yanlıs haberlerle,bir provakatör insanın sacmalıklarıyla,kimse bu kadar zengin bir klubü fakir olarak gösteremez..Tarih adamı nankör diye yazar yoksa..Cünkü bir kac yıl sonra aziz bile aglayacak bazı seylere..
  1 ... clasura
 4. 4.
  mal varlığı olarak doğrudur...bu yüzdendir ki borcu katlayan canaydın riva yı orayı burayı elden çıkarmaya çalışmaktadır.bilmesi gereken şey ise hazıra dağ dayanmayacağıdır.
  -1 ... disco inferno
 5. 5.
  calıp cırpılcak paradansa hiç olmasın.azizedense beyfendi bir insanı tercih ederım cebi bos olmus kim takar cunku ozhan canaydın :
  (bkz: gonlu zengin olmak)
  1 ... ümit
 6. 6.
  en zengin takım olmak en iyi takım olmak anlamına gelmez. türkiye'de en iyi takımın hangisi olduğunu zaten yalnız Türkiye değil tüm dünya biliyor. * *
  1 ... jassemine
 7. 7.
  Ne de guzel bir şükran ay şarkısıdır:
  Parayla saadet olmaz...
  1 ... victor
 8. 8.
  gönül zenginliği tartışmasıysa üzerinde konuşulabilinecek bir iddia.
  ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  (bkz: cem uzan ın gs kadıköyde galip gelecek yalanı)
  -1 ... sıpa