bugün

fenerbahçeye oncelik taninmasi gereken bir durumdur (bkz: (bkz fenerbahçe ile 3 boyutlu dalga gecmek)..
fenerbahçe taraftarının yapmayacağıdır. fenerbahçe sadece kendisi ile ilgilenir. en basitinden bunu bu akşam sol frame'e bakarak bile görebilirsiniz. beşiktaş taraftarını bilmem onlar çarşı yaratıcı taraftarlar(!) dalga geçebilirler.
an itibariyle bizzat galatasaraylıların kendilerinin yaptığı olaydır. malum büyük dalga büyük denizli de olur..
(bkz: gülme komşuna gelir başına)
(bkz: midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
(bkz: çarpılmak)
türkiye' ye, fenerbahçelilerin deyimiyle 'yıllar önce de olsa ' iki avrupa kupası getirmiş galatasaray' a karşı ayıp işlemektir.
sportif başarısı olsun ya da olmasın, kurum ya da kişiye karşı işlenmiş olsun, ayıp ayıptır, saygısızlıksa saygısızlıktır ve kabul edilemez bir harekettir.
şaşırmış olmaktır. türkiye nin en şanlı klübüyle, en iyi geçmişe sahip olan takımıyla, türkiyeyi en iyi temsil eden takımıyla dalga geçmek hiç bir türk gencine yakışmaz.
adnan polat ın kendi takımına yaptığı.*
-galatasaray taraftarının büyük burnu ile dalga geçmektir.
-galatasaray'ın başarılı olduğu sebebiyle kendinde bulduğu fenerbahçe'yi aşağılama hakkıyla dalga geçmektir.
en asil duygunun davranışıdır.
(bkz: gs yi tutacağıma kendi takımlarımı tutarım)
yapılmaması gereklidir.Kendi takımın kaybettiğinde aynı şeyin sanada yapılacağını düşünerek davranmak gerekir.
BiR BEŞiKTAŞLI OLARAK DALGA GEÇiLMEMESiNi ÖNERMEKTEYiZ ZiRA CAHiL OLAN KESiMi HEMEN SÜPER KUPA MUHABBETiNE GiREREK TAKIMINI SAVUNDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEDiR.
ancak, galatasaray kadar başarı sahibi bir kulübün yapabileceği iştir. burdan yola çıkarak öngörüldüğü üzere diğer türk takımlarının uzunca süreler yapamayacağı eylemdir.
Tarih bilinci olanların yapamayacağı şeydir. * * *
gecerlerse gecsinler denilesi olay. Peh sanki takiyor Galatasaray, önce gs in seviyesine gelmesi gerek sonra dalga gecebilirler. ***
fenerbahçe ile dalga geçmek ve beşiktaş ile dalga geçmek gibi ayıp ve tatsızdır. gün gelir fenerbahçe de yenilir, galatasaray ve beşiktaş yenildiği gibi. o yüzden taraftar centilmenlikten ayrılmamalıdır. geçmişte ne olursa olsun, galatasaray' ın da, fenerbahçe' nin de, beşiktaş' ın da türk takımı olduğunu unutmayarak, saygı bağları içerisinde, avrupa' da türk takımlarının başarısını dilemelidir. rakip takımlarla dalga geçilerek, yalnızca kin ve nefret yaratılmış olur, oysa bunların hiçbirine gerek yoktur.
kazanan takım da süper ligden ise hakkıdır denilen ama şampiyonlar liginde yapılmaması gereken eylemdir. beşiktaşı bagrımıza basar galatasarayın gözlerinden öperiz. bütün türk takımlarını desteklemeliyiz. olayı kan davasına dönüştürmenin alemi yok.
itiraf ediyorum. fanatik bir beşiktaşlı olarak, cim bom un ti ye alınması ve taşak muhabbeti yapılması içimi sızlatıyor. lakin bugün aynı durumda fenerbahçe olsaydı ipe dizerdim adamları. sebebini bilmiyorum.
leverkusen taraftarı için caizdir, lakin ortamda fenerli varsa saygılarından birşey demezler, mertebelerine sadık kalırlar.
(bkz: yanlış sularda yüzmek)
(bkz: kurt kocayınca itlerin maskarası olur)
yapanına bi sigma işareti çakarsınız kafi gelir.
(bkz: pendik faciası)
fenerbahçe cumhuriyetinin gülme ihtiyacını karşlayan bir camia olması münasebetiyle yapılması elzemdir, fenerbahçe vatandaşı olmanın 6. şartıdır, insanlığın ilk şartıdır, boş geçmeyelim cemaat, dalgamızı geçelim...

dünkü leverkusen maçından sonra;

+şşttt hurşit, nası koydu lan leverkusen !
-olm bizim bi tane uefa kupamız var zaten, siz kendinize bakın !
+ee madem uefa kupanız var bi daha katılmayın mına koyim..
-ıııım, kem küm, laga luga...
+(aradığınız kişi şu anda gülme krizine girdi, daha sonra tekrar deneyiniz)

(bkz: galatasaray)
(bkz: şamar)
(bkz: oğlan)

edit: siz kötüledikçe biz bi daha sizinle dalga geçmeyeceğiz, öyle mi !
(bkz: paranın satın alamayacağı seyler vardır)
(bkz: geri kalan herşey için master card)